top of page
aurora-2232730_1280.jpg
פינלנד.PNG

הרפתקאות חורף בלפלנד עם אורורה מסעות עולמיים - 7 ימים 
10-16.3.2024

מסע מיוחד ללפלנד ונפלאותיה בטיול מיוחד ועשיר בפעילויות. במסגרת מסע ההרפתקאות המיוחד נצא ברכיבה על אופנועי שלג מאגם לנהר קפוא ולגבעה מושלגת, נצא לרכיבה על מחלות המובלות על ידי כלבי האסקי או רכובים על מזחלות המובלות על ידי איילי הצפון. המסע הזה יוביל אותנו לכפרים וישובים מבודדים ומנותקים, מפלים קפואים, דיג באגמי קרח, שוברת קרח מיוחדת ותצפיות מדהימות אם יתאפשר על תופעת הטבע המרתקת של אורורה בורליס, אורות זוהר הצפון, חוויית חיים מיוחדת גם למי שחשב שראה כבר הכול. 

למי מיועד הטיול

winter-2465427_1280.jpg

מעוניינים להצטרף לטיול בלפלנד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אחד מהנציגים שלנו יצור איתך קשר בהקדם

מסלול הטיול

יום 1 I ת"א - רובניימי - רוקה - צפון מזרח לפלנד

נצא בטיסה ישירה מנמל התעופה בן גוריון לרובניימי - בירת לפלנד הפינית. בדרכנו אל המלון שיארח אותנו בלילות הקרובים נעצור להצטייד בביגוד חורף מלא (אוברול, נעליים כפפות וכו׳) שישמש אותנו במהלך כל ימי הטיול. לאחר התארגנות קצרה נצא למסע רגלי קצר וחוויתי בתוך יער קסום עוטה לבן היישר מהאגדות ,הזדמנות טובה לחוש את נפלאות הטבע בלפלנד, נשתה משקה חם טיפוסי ונתענג על סיפורים מהתרבות הפינית. מכאן נמשיך בנסיעה לאזור שמחוץ למסלול התיירות השחוק, לצפון מזרח לפלנד, אל "רוקה", אתר סקי ידוע ופופולרי , שכולל מסלולי סקי, מתקני ספורט חורף שונים ומדי שנה מבקרים באתר כמיליון תיירים. באתר מסעדות וברים ואווירה תוססת וצעירה. בהגעה ארוחת ערב ולינה במלון.

יום 2 I  רוקה - צפון מזרח לפלנד - ספארי אופנועי שלג ביערות - דייג בשיטה הלאפית 

הבוקר לאחר ארוחת הבוקר במלון נצא להרפתקה הראשונה שלנו במסע ההרפתקאות. נצא לפגוש את אופנועי השלג איתם נצא לפעילות החורף הראשונה שלנו: מסע ספארי אתגרי של עד שש שעות באופנועי שלג בנהרות קפואים, יערות עוטי שלג לבן ונופים עוצרי נשימה. במהלך סיור היום נעצור להפסקה לארוחת צהריים באגם מקומי בו נכיר את הדרך בה נוהגים התושבים הלאפים המקומיים לדוג דגים מתוך הנהרות הקפואים. לאחר סיום היום המרתק נמשיך ללינה וארוחת ערב במלוננו המקסים בעיירה רוקה.  

יום 3 I רוקה - צפון מזרח לפלנד - חוות האסקי, חוות איילי הצפון, הליכת שלג ואורורה בוריאליס 

יום הרפתקאות נפלא לפנינו הבוקר נצא לביקור בחוות גידול כלבי האסקי: כאן בחווה, ננסה להתחקות אחר הילידים הסאמיים המקומיים המובילים עם מזחלות כלבים את צורכיהם ממקום למקום בימי החורף הקרים. יחד עם אותם כלבים נצא לספארי מזחלות ביערות הקסומים ונלמד על אורח חייהם של כלבי ההאסקי בתנאי האקלים הקיצוניים ונוכל לבלות בקרב אותם כלבים חמודים. מכאן נמשיך לחוויה נוספת ונצא לחווה נוספת. הפעם, נבקר בחוות גידול של איילי הצפון שעל אורחות חייהם נלמד בביקור בחווה ואיתם גם נצא לסיור במזחלות הרתומות לאיילים לסיור ביערות האזור. מכאן נמשיך אל זמן חופשי לארוחת צהריים ולאחריה ננעל את נעלי השלג המיוחד ונצא לטיפוס קל בין מוטאנטים ענקיים של שלג מכוסים בלבן בטיול הליכה נעים. לקראת ערב לאחר שנאכל ארוחת ערב במלון נצא לנסות ולצפות בתופעת הזוהר הצפוני, האורורה בוריאליס (יתכן והסיור יהיה בערב אחר על פי רמת הסיכוי לצפות במחזה המופלא, אותו ניתן לחזות מראש על ידי אפליקציות ייעודיות). 

יום 4 I רוקה - גן החיות הארקטי - מלון הקרח - מוזיאון הארקטיקום - קרטינג במסלול קרח - רובניימי 

הבוקר נעזוב את רוקה ונצא לביקור בלתי נשכח באחד מגני החיות המיוחדים והשונים בעולם: גן החיות הארקטי. כאן בתוך הפארק הגדול חיים 250 מיני בעלי חיים היכולים לחיות בתנאי הקור של החוג הארקטי. ונכיר את 50 מיני החי האנדמיים אל אזורי הקוטב הצפוני שהבולט בהם הוא דב הקוטב הצפוני שנמצא בסכנת הכחדה ברורה ומיידית. נשוטט ביחד ולחוד במרחבי הפארק ונמשיך בנסיעה אל תחנתנו הבאה במסע העיר רובניימי, בירת לפלנד הפינית: בדרכנו דרומה נעצור לביקור בעוד אטרקציה מקומית מרתקת: מלון הקרח. מלון זה נבנה בכל שנה מחדש והוא מעוצב על ידי אדריכלים מכל העולם המתמחים בפיסול בשלג. כאן נבקר במרחבים הציבוריים של המלון: בבר הקרח המקומי, בכנסיית הקרח ובמסעדת המלון אשר כולה עשויה מקרח. לאחר הסיור במלון המעניין נמשיך אל אחד המוזיאונים המוכרים בעולם מוזיאון ה"אקרקטיקום", המספר על אורחות החיים של הסאמיים המקומיים, על התרבות, הפולקלור ואורחות החיים של תושבי הצפון ולפני שנשוב אל המלון נספיק עוד ליהנות מחוויה שונה ומיוחדת. חוויית נסיעה ברכבי קרטינג במשטח קרח קפוא, חוויה מרתקת ושונה. לאחר האטרקציה הזו עייפים אך מרוצים, נמשיך אל העיירה רובניימי נתמקם במלון ונתארגן לקראת ההרפתקאות הנוספות הצפויות לנו בימים הקרובים. 

יום 5 I שייט בשוברת קרח -  רובניימי

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת, נצא בנסיעה דרומה לעיר הנמל, בה נעלה על שוברת הקרח שהוכשרה למטרות תיירות בלבד: נלמד להכיר את  הספינה המיוחדת והיכולות המופגנות שלה לבקוע את הקרח וליצור נתיב שייט בטוח בים הקפוא. במהלך השייט תהיה לנו הזדמנות לשחות בים הקפוא באמצעות חליפת ציפה מיוחדת , חוויה של פעם בחיים. בתום השייט נשוב אל העיירה רובניימי אל המלון שלנו לאחר ארוחת צהריים. ננוח מעט מההרפתקה המעניינת ונשאר ללינת לילה נוספת בעיר רובניימי. 

יום 6 I מסלול הליכה אל מפלי קורומה ושמורת הטבע אורוג'ימי 

יום מיוחד לפנינו בשמורת הטבע קואורואמה, אחת השמורות המיוחדות והמעניינות ביותר בפינלנד. הבוקר נצא בנסיעה לכיוון דרום מזרח (הגבול הרוסי) נגיע לשמורת הטבע ונצא למסלול הליכה המוביל לשלושה מפלי מים קפואים, מרהיבים ביופיים, תופעה ייחודית של מפלים קפואים בשלל צבעים ופיגמנטים, מפלים אלו מהווים מוקד משיכה עבור מטפסי קרח מקצועיים. ארוחת צהרים בסגנון ברביקיו תמתין לנו בלב היער. ומכאן נמשיך  לביקור בשמורת טבע מדהימה לתצפית על  אחד המפלים המרהיבים באזור וידועה כאחת האטרקציות היפות ביותר בדרום לפלנד. המפל ממוקם בנהר ה-אוטוג'יקי ומגיעה לגובה 16 מטר. נקבל הסבר על המפל ועל שינוע עצים במורדות הנהרות בפינלנד ונשוב למלוננו ללינה וארוחת ערב. 

יום 7 I רובניימי - הכפר של סנטה קלאוס - תל אביב 

בשעות הבוקר נבקר בכפר של סנטה קלאוס - אחד האתרים המפורסמים לכל ילדי העולם הכפר הצבעוני והמקושט, ממנו על פי האגדה, יוצא סנטה קלאוס מדי שנה חדשה כדי לחלק מתנות לילדי העולם. במסגרת הביקור בכפר נחצה ונצטלם על קו החוג הארקטי המפורסם. ממנו נמשיך בנסיעה לנמל התעופה לטיסה ישירה חזרה לתל אביב.  

סטטוס
מחיר
ימים
מדריך
תאריכים
יציאה מובטחת
$2,390
12
אהרון שמעוני
27.10.2023-7.11.2023

מדריך הטיול 

b027c862-64d6-4d2c-8170-3a78a5c34a4d_edited_edited.jpg

משה בנישו

סטטוס
מחיר
ימים
מדריך
תאריכים
מסע בהרשמה
2,650 יורו
7
משה בנישו
10-16.3.2024

המחיר כולל

​​"א

טיסות: טיסות בינלאומיות של חברת ארקיע מתל אביב אל רובניימי

שעות הטיסה המתוכננות:  

 ת"א רובניימי 551 IZ המראה 07:30 נחיתה 13:30      

רובניימי ת"א 552 IZ המראה 14:55 נחיתה 21:00 (הטיסה כפופה לשינויים של חברת התעופה). 

מסי נמל הידועים ביום הוצאת ההצעה. 

תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג ומחומם כולל wifi באוטובוס. 

מלונות ברמת תיירות טובה: 

 ברוקה - מלון Hotel Scandic Ruka או דומה לו. 

 ברובניימי - מלון Santa Claus  או דומה לו.   

ארוחות: כלכלה מלאה בימי הטיול: ארוחות בוקר וערב בסגנון מזנון במלון. ארוחת צהריים קלה וברביקיו שטח כמפורט בתכנית.  

אטרקציות, ביקורים, סיורים וכניסה לכלל האתרים המפורטים בתכנית. 

מדריך ישראלי מצוות אורורה מסעות עולמיים. 

ציוד ארקטי במהלך הטיול: חליפת שלג, נעליים, כפפות 

ימי סיור מלאים וללא סיורי בחירה. 

דמי רישום שעלותם עלות כרטיסי הטיסה (בעת כתיבת התכנית עומדת על 850 € ותוספת דמי הרשמה וטיפול של 150€. במקרה של ביטול יוחזרו דמי הביטול של הכרטיס על פי תנאי חברת התעופה ודמי ההרשמה לא יוחזרו בכל מקרה. 

המחיר לא כולל

* ביטוח נוסעים ומטען - בשל מצב אי הוודאות הנוכחי אנו ממליצים לרכוש ביטוח מיוחד המכסה ביטול מכל סיבה שהיא למעט ביטול טיסה מטעם חברת התעופה. אז נכנס לנוהל ביטול טיול במצב מלחמה על פי הפרטים המופיעים מטה. 

* ארוחות נוספות שאינן כלות בתכנית.  
* שתייה בארוחות.

* הוצאות ושירותים אישיים.
*  טיפ למדריך הישראלי - מקובל לתת 5$ ליום. 

*  כל מה שאינו כלול בתכנית ובמחיר הטיול. 

*  תוספת מחיר לקבוצה קטנה של 10-14 אנשים: 120€.

* תוספת מחיר לאדם יחיד בחדר: 690 יורו. 

* תוספת לאדם יחיד (במקום זוג) באופנוע שלג: 110 יורו. 

* הנחה לאדם שלישי בחדר מעל גיל 12: 150 יורו. 

* הנחה לילד מתחת לגיל 12 בחדר הורים: 300 יורו. 

תנאי הרשמה וביטול

לצורך הרשמה, אנא מלא/י והעבר/י אלינו  טופס הרשמה הכולל:  שם מלא באותיות לטיניות על פי דרכון, מס' דרכון, תוקפו, תאריך לידה, טלפון, כתובת. ודרך התשלום.  ההרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום דמי רישום בסך 150  יורו - יתרת התשלום בעד שישה תשלומים שווים חודשיים (התשלום הראשון חודשיים לפני היציאה) - דמי ההרשמה לא יוחזרו בכל מקרה למעט ביטול הטיול מצד החברה וגם אז בכפוף לתנאי מצב החירום כמוגדר מטה. 

טופס הרשמה לטיול ישלח בתיאום טלפוני עם המשרד באמצעות מס' הטלפון: 08-8672222 או במסגרת מילוי טופס ההרשמה המצורף כאן  ושליחת צילום שלו באמצעות אפליקציית הווטס אפ לנייד של משרדי אורורה מסעות עולמיים בטלפון: 052-2682576 / 052-57696969 

התשלום אפשרי בדרכי התשלום הבאות: 

במזומן - עד לסכום של 6,000 ש"ח לעסקה. 

בהעברות בנקאיות בתיאום עם המשרד עד לשלושה תשלומים שווים. 

 בכרטיס אשראי -בטיול זה ניתן לשלם בתשלום של עד שישה תשלומים בכרטיס אשראי לחברה המתפעלת.  

השתתפות באטרקציות על פי גיל – נהיגה על אופנועי שלג ניתנת לבני 18 בלבד בעלי רשיון נהיגה. ילד מתחת לגיל 13 וילד מתחת  לגובה של 145 ס"מ אינו רשאי לשבת באופנועי שלג, הילד ישבו על מזחלת שלג במקום. מזחלות כלבי האסקי מותרים בנהיגה לבני 15 ומעלה בלבד. ילדים מתחת לגיל 13 אינם רשאים לשבת במזחלות כלבים. ילדים מתחת לגיל 13 ירכבו בזחלות שונות עם המדריך המקומי. ילדים מתחת לגובה של 1.45 אינם רשאים לשחות במים הקפואים בשוברת קרח. סדר התכנית כפוף לשינויים בהתאם לתנאי מזג האוויר. 
 

הושבה בטיסה - חברת התעופה אינה מאפשרת הושבה מראש (אף לא מטעמים רפואיים). אורורה מסעות עולמיים לא תוכל לארגן הושבה בהתאם לבקשה מוקדמת. בהתאם, כל המעוניינים לשבת במקום ספציפי ו/או עם בני זוג מסוימים, אנו ממליצים להגיע לצ'ק אין מוקדם מן הרגיל על מנת לתאם את הושבתכם בהתאם לרצונכם. מיסי הנמל, הדלק ומחיר התעופה נכונים ליום פרסום הטיול במידה והמחיר ישתנה, תחול התוספת על הנוסע. 

הערה לגבי מצבי חירום: 

במידה וחלה התדרדרות במצב החירום (מלחמה, תופעות טבע, מגיפה וכו') אשר מונעת את הוצאתו אל הפועל של הטיול, כדוגמת הוראות רשמיות מצד הרשויות (בין אם מצד ממשלת ישראל ובין אם מצד ממשלת מדינת היעד), סגירת שדות תעופה, איסור נסיעות וכו’, כל המאמצים יבוצעו להבטיח החזר מלא של התשלומים שבוצעו. עם זאת, תנאי התשלום והביטול הנוגעים למצבי חירום עלולים להיות שונים בין הספקים השונים לטיול, ולכן מדיניות ההחזרים במקרים אלו תלויה במדיניויותיהם של ספקים וצדדים שלישיים. בכל מקרה שבו החזר מלא לא יתאפשר בשל מדיניויותיהם של ספקים מצד ג’, כל התשלומים שבוצעו יישמרו לזכות הלקוח לשימוש בתאריך חלופי בעתיד.

דמי ביטול: 

ביטול הטיול מכל סיבה שהיא ממועד ההרשמה ועד 89 ימי עבודה מלאים לפני היציאה לטיול יחוייבו בדמי טיפול ע"ס  47 $ למטייל. דמי הביטול מ- 88 ימי עבודה ועד 60 ימי עבודה לפני היציאה לטיול: 30% ממחיר הטיול למטייל. דמי הביטול מ- 59 ימי עבודה ועד 45 ימי עבודה לפני היציאה לטיול: 40% ממחיר הטיול למטייל. דמי הביטול מ- 44 ימי עבודה ועד 20 ימי עבודה לפני היציאה לטיול: 50% ממחיר הטיול למטייל. דמי הביטול מ- 19 ימי עבודה ועד מועד יציאת הטיול: 100% ממחיר הטיול למטייל. 

חוק הגנת הצרכן: 

חוק הגנת הצרכן (תיקון 58 לחוק) קובע כי דמי ביטול החלים על שירוים המתחילים ומסתיימים מחוץ לישראל קובע כי בעסקת מכר מרחוק למתן שירותי תיירות הניתנים במלואם מחוץ לישראל, רשאי בית העסק להציע לצרכן שתי חלופות חלופה ראשונה: זכות ביטול לפי הוראת חוק הגנת הצרכן (ככל שהצרכן עומד בתנאי החוק). עלות הטיולים המאורגנים על ידינו מורכבת משירותיםחלופה שנייה: מדיניות הביטול של נותן השירות מחוץ לישראל. הניתנים בישראל (כל מרכיב הטיסה בטיול) ומשירותים הניתנים מחוץ לישראל (מרכיב שירותי הקרקע בחו"ל: בתי מלון, כניסות לאתרים, אוטובוסים, הסעות ואטרקציות שונות). משום כך קיימת הפרדה בין דמי הביטול שני סוגי השירותים הללו.  מרכיב הטיסות - מרכיב זה מתחיל ומסתיים בישראל ולכן חל עליו חוק הגנת הצרכן הישראלי במלואו. משמע דמי הביטול בגין מרכיב זה של הטיול הינו בהתאם לחוק. באורורה מסעות עולמיים מרכיב זה מהווה כ 25% מעלות הטיול הכוללת. מרכיב שירותי הקרקע בחו"ל - מרכיב זה מתחיל ומסתיים מחוץ לישראל ולכן דמי הביטול החלים עליו כפופים לתנאי הביטול של הספקים השונים ולחוקי הגנת הצרכן המקומיים ועל כן לא חל על חיוב זה חוק הגנת הצרכן. מרכיב זה באורורה מסעות עולמיים מהווה 75% מעלות הטיול הכוללת.  לפיכך, ביטול הזמנה (העומד בתנאי חוק הגנת הצרכן) יזכה בדמי ביטול אך ורק עבור מרכיב הטיסות. לגבי מרכיב שירותי הקרקע בחו"ל הביטול יבוצע בהתאם לתנאי הביטול הכתובים בתכנית הטיול הנקבעים בהתאם לתנאי הביטול של ספקי התיירות השונים בחו"ל. חתימה על טופס הרשמה או אישור עסקה בשיחה טלפונית עם מוקד המכירות של אורורה מסעות עולמיים או מי מטעמו מהווה הסכמה וקבלה של תנאי הביטול החלים על ספקים בחו"ל על פי האפשרות של ביטול עסקה לפי תנאים אלו. במקרים בהם לקוח לא יהיה זכאי לבטל את העסקה על פי חוק הגנת הצרכן, יחויב כל ביטול בדמי ביטול בשיעור המחיר הכולל של הטיול ו/או בסכומים הכתובים בתכנית הספציפית. 

לפרטים נוספים והרשמה: 

צוות אורורה מסעות עולמיים: 02-6525248

באמצעות הודעות ווטס אפ בלבד - 054-5538133

bottom of page