top of page
shutterstock_527410750.jpg
Coat_of_arms_of_Seychelles.svg.png

מסע שייט גיאוגרפי באיי סיישל - חוג המטיילים של נועם ושירין בשיתוף עם אורורה מסעות עולמיים - בהדרכת נועם בן משה - 8 ימים
8-15.6.2024

 

מסע שייט גיאוגרפי מעמיק לאחת מקבוצות האיים היפות והמבודדות בעולם - איי סיישל. המסע שלנו מאפשר להגיע אל המקומות היפים ביותר בארכיפלג אל חלקם מגיעים תיירים מעטים בלבד. בחלק מהאיים נעגון ונצא למסלולי הליכה ביערות הגשם, נעפיל לפסגות הגרניט והנופים עוצרי הנשימה ונהנה גם מעולמות החי והצומח המרתקים של האיים שבשל בידודם מכילים מגוון גבוה של מינים אנדמיים.  נפגוש את צבי הענק של אלדברה, עצי קוקוס הים עם הזרעים הגדולים בעולם ובעלי המראה האירוטי המיוחד. נתהלך בין מושבות קינון של אלפי עופות דוגמת הפריגטות בעלות כיסי הלחיים האדומים והשחפית הצחורה שבשל בידוד האיים אינן מפחדות ודוגרות על הקרקע. במהלך השייט נעגון בחופים מרהיבים בהם סלעי גרניט וורודים ומנוקדים בדקלים צונחים ללגונות טורקיז וחול לבן במיוחד. לרשותנו בספינה יעמדו גם קייאקים וציוד שנירקול מלא, בעזרתם נצא לחקור (מעל ובתוך המים) מפרצים ושוניות אלמוגים עשירות וצבעוניות. במהלך ההפלגות ייתכן נפגוש להקות דולפינים ואולי אף לוויתינים. זהו מסע לגן עדן אמיתי, הרחק מחופי התיירים ההומים בתוך נוף מופלא וקסום אותו נחווה עם טבע נדיר ומיוחד.  

כמה מילים על מדריך הטיול - נועם בן משה: 

דר' נועם בן משה – אקולוג וביולוג ימי בעל ניסיון רב בהדרכות טיולי טבע ברחבי העולם. חי ועבד ביערות הגשם ובחופים של קוסטה ריקה וסרי לנקה בתוכניות של שימור טבע. בשנים האחרונות כתב וערך את דו"ח מצב הטבע של ישראל וכיום מנהל את המרכז לשיקום אקולוגי באוניברסיטת תל אביב. מדי ערב, בזמן הבריזה  הנעימה יתקיימו פעילויות  העשרה על עולם החי והצומח הייחודיים של סיישל ושל איים מבודדים אחרים בעולם, על שוניות אלמוגים ועל יערות גשם, שייתנו ערך מוסף מהותי לחוויות אותן נעבור במהלך סיורי היום.

*** אין צורך להיות צוללן או איש ים כדי ליהנות מטיול זה שמתאים לכל אדם ***

למי מיועד הטיול

sea-g96b8c7e23_1920.jpg

מעוניינים להצטרף למסע שייט באיי סיישל?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אחד מהנציגים שלנו יצור איתך קשר בהקדם

מסלול הטיול

יום 1 I ת"א - אדיס אבבה - מאהה

נצא בטיסת לילה מתל אביב דרך אדיס אבבה באתיופיה, שם נמתין ארבע שעות בקונקשן ונמריא למאהה, בה ננחת בשעות הבוקר. עם הנחיתה נחבור אל הצוות המקומי ונצא בנסיעה אל הספינה שתלווה אותנו במהלך הימים הבאים: הספינה שלנו היא ספינה פרטית היכולה להכיל קבוצה של עד 18 מטיילים עם צוות שלם שעומד לרשותנו (כלל החדרים עם שירותים ומקלחות פרטיות), הסירה תעגון כל לילה במפרץ מופלא אחר. עם תחילת השייט נזכה לחזות במראה המרהיב של רכס ההרים של האי המרכזי, יערות הגשם הצונחים אל חופים עטורי דקלים. בערב נערוך קוקטייל פתיחה חגיגי וארוחת השף של הספינה שתערוך לנו הכרות ראשונית עם המטבח הקריאולי המשובח. 

יום 2 I  האי פראלין 

הבוקר נתעורר לפתחו של חופי האי פראלין, האי השני בגודלו בארכיפלג. כאן נמצאת שמורות הטבע היפה של פונט פרדיננד, עם הריכוז הגדול בעולם של דקלי קוקוס הים הצמח עם הזרע הגדול ביותר בטבע. צורתו הייחודית דומה באופן מפתיע לאגן ירכיים נשי. במהלך הטיול בשמורה נכיר עוד מספר מינים אנדמיים - כאלה שגדלים רק כאן ולא במקומות אחרים בעולם. לאחר הביקור נמשיך לשמורה נוספת באי - שמורת העמק "וואלה דה מאי" שבה יערות טרופיים עבותים. בשמורה חי התוכי השחור של סיישל שהאיים הם ביתו היחיד בעולם. כמו כן, חיים פה מינים נוספים נפוצים יותר, אך צבעוניים לא פחות. נסיים את היום באחד החופים היפים באי לפני עלייה על הספינה והמשך הפלגה לאי הבא.... 

יום 3 I האי קוריוז 

הבוקר נבקר באי הקטן שבו אוכלוסיית צבי הענק הגדולה ביותר בסיישל מחוץ לאטול אלדברה המרוחק. נלך לאורך החופים ונבקר בביצות המנגרובים, שהם עצים הגדלים במי הים ומפורסמים במערכת שורשי האוויר הגדלים כלפי מעלה ויוצרים מעין מבוך סבוך המהווה בית גידול למינים רבים של דגים. את אחר הצהריים נעביר באחד המפרצים של האי האי. כאן נצא לראשונה לשנירקול מודרך בשונית האלמוגים. כמו כן ניתן יהיה לטייל עם קיאקים שיהיו איתנו על הספינה ולהגיע למפרצים מרוחקים ופחות נגישים. 

יום 4 I האי אריד - אי העופות - והבובי איילנד

הבוקר נצא מהמעגן שלנו באי אריד אל אחד האיים היפים בארכיפלג שבזכות בידודו והשמירה עליו מוגן מהפרעות האדם. לאורך השנה כולה מקננות ציפורים על אדמת האי, תופעה ייחודית המתאפשרת בכך שלאי מעולם לא הגיעו חולדות ועכברים ומעולם לא צדו כאן את הציפורים שאינן חוששות וניתן להתקרב אליהן. נמשיך אל אי העופות  כאן נפגוש עופות ים גדולים כמו הפייתון לבן הזנב המרשים והפריגטות, עופות עם מוטת כנפיים ושיטת חיזור צבעונית במיוחד של ניפוח שק חזה  גדול שצבעו אדום בולט. לאחר הביקור באי נצא לשנירקול, שחייה והצצה אל העולם התת מימי הצבעוני והמרהיב סביב האי המקסים בובי איילנד. 

יום 5 I אל  איי האחיות 

היום יוקדש לאיים שנדמה כאילו ויצאו מסיפורי רובינזון קרוזו. לאחר ארוחת הבוקר נרד באחד מאיי האחיות, אי שאינו מיושב ושבעבר חלקים ממנו שימשו כמטעי אגוז קוקוס. האי מפורסם בשילובי הצבעים המטריפים  שבו – יערות עד בכל גווני הירוק, לגונות טורקיז וסלעים כהים וורודים. באי לגונות יפהפיות של מי טורקיז אליהם צונחים סלעי גרניט כהים שנראה כאילו יד אמן גילפה אותם. נסייר כאן ונתענג על חוויית שהייה באי מבודד באמת בלב האוקיינוס ההודי. נטפס אל פסגת האי לתצפית של 360 מעלות על המפרצים ושרשרת האיים שמסביב. לאחר ארוחת הצהריים, נפליג לאי קוקוס (Cocos) – אי קטנטן עם לגונות יפהפיות לא פחות ואחד מאתרי השנירקול הטובים בארכיפלג. נבלה את שעות אחה"צ בשונית האלמוגים ולאחר שקיעה בחוף נעלה על היאכטה לקראת היעד הבא.

יום 6 I האי לה דיג 

האי לה דיג הוא האי הקטן משלושת האיים המיושבים הראשיים של סיישל עם 2,000 תושבים שחיים בשלווה אמיתית בטבע. באי אין  כמעט כלי רכב ממונעים, ואופניים הן כלי התחבורה העיקרי. יש כאן היסטוריה ייחודית ולמרות שבכל האיים החופים מדהימים, יודעי דבר טוענים שכאן נמצאים החופים הכי יפים בעולם! בכל מקרה, אנחנו נצטרך להחליט בעצמנו... אחרי ארוחת הבוקר נרד לטייל באי, והפעם נעשה זאת כמו המקומיים – באופניים! (מי שלא רגיל לרכב על אופניים יוכל לנסוע במשאית מיוחדת שהוסבה להסעת תיירים). נעבור דרך העיירה הקטנה והחמודה שבלב מטעי הווניל – גידול מעניין שמקורו באי הגדול הקרוב ביותר – מאוריציוס. אנחנו רגילים לווניל בתמציות אבל להכיר ולהריח את הצמח המקורי, זה כבר משהו אחר לגמרי. נראה את בבתי האחוזה  הקולוניאלים היפים של האירופאים שהביאו עמם את הווניל לאיים.  מכאן נמשיך  באופניים אל שמורת הטבע של יער Veuve  שבה מיני ציפורים ייחודיות, חלקן מהנדירות בעולם, כמו חטפית גן העדן. אחרי ארוחת הצהריים נצא גם למסלול הליכה אל פסגת האי. נקנח את היום בהליכה (וטבילה כמובן) בשרשרת החופים הציוריים והמפורסמים ביותר בסיישל: Anse Source D’Argent ו-Grande Anse.

יום 7 I האי קוזין ושמורת הטבע הימית סיינט אן  

לאחר ארוחת הבוקר נרד אל האי שהוא כולו שמורת טבע עשירה בחיות. גם כאן נפגוש את צב היבשה הגדול בעולם, צב אלדברה (פרטים מסויימים שוקלים מעל 300 ק"ג). באי יש מגוון של ציפורים המקננות כאן – נוכל לראות את הקינון והאכלת הגוזלים. בנוסף, נפגוש כאן במגוון לטאות, סרטנים צבעוניים ועולם עשיר של פרפרים. נטפס אל פסגת האי לתצפית יפהפייה, שממנה אפשר לצלם עופות ימיים שונים במעופם. אחרי ארוחת הצהריים נפליג אל האי מאהה, ונעגון בצפון האי בשמורת הטבע הימית סיינט אן. בערב, נערוך חגיגת פרידה מהיאכטה אותה נעזוב למחרת.

יום 8 I חזרה מגן עדן - מאהה - תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר ניפרד לשלום מהספינה וצוותה, ונצא לטיול בגדול באיי סיישל – האי ההררי מאהה. נתחיל את הטיול בטיפוס אל רכס הגרניט המרכזי ולתצפית מגבוה על חלקו הצפוני אל האי ולעבר האריכפלג בו הפלגנו במשך השבוע. נקודה מצויינת לקבלת פרספקטיבה ולהיפרד מהאיים. נרד דרך יער יפה, עשיר במיני שרכים ופרחים גדולים ונעלה חזרה על האוטובוס וניסע לביקור קצר בויקטוריה – בירת סיישל שהיא גם עיר הבירה הקטנה בעולם, עם אוכלוסייה של 25,000 תושבים. נבקר בשוק הססגוני נשאיר זמן להסתובבות חופשית. לאחר ארוחת הצהריים (ומקלחת!) ניסע אל שדה התעופה ולטיסה שלנו חזרה הבייתה, עמוסים בחוויות מגן עדן. 

*** יש לציין שזה המסלול המתוכנן, אך ייתכנו שינויים בהתאם להחלטת קפטן הספינה ומדריך הטיול בהתאם לתנאי השטח באופן המיטבי *** 

שעות הטיסה: 
8.6.2024 - תל אביב – אדיס אבבה – 01:00-05:20 
8.6.2024 – אדיס אבבה – מאהה – 09:30-14:20    
15.6.2024 – מאהה – א
דיס אבבה – 17:45-20:30
15.6.2024– אדיס אבבה – תל אביב – 23:55-04:00 (נחיתה ב 16.6.2024)


מס' הערות חשובות: 

* בספינה 9 תאים זוגיים מרווחים ומאורגנים בצורה יעילה, חלקם מתאימים גם לשלישייה. בכל החדרים מיזוג אוויר, שירותים ומקלחת פרטיים.

* בספינה סלון מרווח עם מיזוג אוויר, חדר אוכל בפנים ובחוץ, סיפון שמש רחב ידיים ועוד מגוון אזורי שהייה נוחים להנאת המטיילים.

* את ההפלגה מלווה צוות של 8-9 אנשים הכוללים, מלבד הקפטן, גם שף מצויין, אנשי תחזוקה, דיילות ומדריך צלילה/שנירקול שיתלווה אלינו מלבד המדריך נועם.

* יש סירת עזר נוחה לירידות לחוף ולשנירקולים, ולרשותנו יעמוד ציוד מלא לשנירקול ולצלילה (מי שירצה יוכל לצלול – יש מדריך צלילה בצוות הספינה וחלק מהאתרים בהם נעגון הם אתרי צלילה מעולים – זאת בתשלום נוסף).


* בנוסף, ובמיוחד לקבוצה שלנו יהיו על הספינה גם קייאקים, אשר נוכל לטייל איתם גם כן כחלק מהחוויה והגילוי.
 

סטטוס
מחיר
ימים
מדריך
תאריכים
יציאה מובטחת
$2,390
12
אהרון שמעוני
27.10.2023-7.11.2023

מדריך הטיול 

נועם בן משה.jpg

נועם בן משה

סטטוס
מחיר
ימים
מדריך
תאריכים
מסע בהרשמה
3,050 יורו
(ללא טיסות)
כ- 3,900 יורו  (כולל טיסות)
8
נועם בן משה
8-15.6.2024

המחיר כולל

​​"א

 

* לינה בספינה בחדר זוגי ברמת תיירות טובה. 

* טיפים לנותני השירותים בחו"ל. 

* ארוחות: כלכלה מלאה בימי ההפלגה. 

* אטרקציות, ביקורים, סיורים וכניסה לכלל האתרים המפורטים בתכנית. 

* מדריך ישראלי מצוות אורורה מסעות עולמיים: נועם בן משה. 

* מדריכים מקומיים מצוות הספינה. 

* ימי סיור מלאים וללא סיורי בחירה. 

* שירותי סבלות בבתי המלון 

* דמי רישום שעלותם עלות כרטיסי הטיסה (בעת כתיבת התכנית עומדת על 850 € ותוספת דמי הרשמה וטיפול של 150€. במקרה של ביטול יוחזרו דמי הביטול של הכרטיס על פי תנאי חברת התעופה ודמי ההרשמה לא יוחזרו בכל מקרה. 

המחיר לא כולל

* טיסות: טיסות בינלאומיות של חברת אתיופיאן איירליינס מתל אביב דרך אדיס אבבה אל מאהה, איי סיישל (עלות הטיסה הידועה היום עומדת על כ- 800 יורו, אך בשל הנסיבות ומיעוט הטיסות מחיר זה עשוי להשתנות). 

* ביטוח נוסעים ומטען - בשל מצב אי הוודאות הנוכחי אנו ממליצים לרכוש ביטוח מיוחד המכסה ביטול מכל סיבה שהיא למעט ביטול טיסה מטעם  חברת התעופה. אז נכנס לנוהל ביטול טיול במצב מלחמה על פי הפרטים המופיעים מטה. 

* מסים מקומיים ודמי כניסה לשמורות המשולמות בכניסה על פי תנאי מצב תנועת הרוחות בזמן השייט - הערכת עלות של כ 225 €.

* טיפים לצוות הספינה - כ- 65 €
* ארוחות נוספות שאינן כלות בתכנית.  
* שתייה בארוחות.

* אשרות כניסה לאיי סיישל - ניתן להסתייע בשירותי המשרד לשם הנפקת הויזה. 

* הוצאות ושירותים אישיים.
* כל מה שאינו כלול בתכנית ובמחיר הטיול. 

* תוספת מחיר לקבוצה קטנה של 10-11אנשים: 120€. 

תנאי הרשמה וביטול

לצורך הרשמה, אנא מלא/י והעבר/י אלינו  טופס הרשמה הכולל:  שם מלא באותיות לטיניות על פי דרכון, מס' דרכון, תוקפו, תאריך לידה, טלפון, כתובת. ודרך התשלום.  ההרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום דמי רישום בסך 150 אירו יתרת התשלום בעד שלושה תשלומים שווים חודשיים (התשלום הראשון חודשיים לפני היציאה) - דמי ההרשמה לא יוחזרו בכל מקרה למעט ביטול הטיול מצד החברה. 

טופס הרשמה לטיול ישלח בתיאום טלפוני עם המשרד באמצעות מס' הטלפון: 02-6525248  ושליחת צילום שלו באמצעות אפליקציית הווטס אפ לנייד של משרדי אורורה מסעות עולמיים בטלפון: 054-5538133. 

התשלום אפשרי בדרכי התשלום הבאות: 

במזומן - עד לסכום של 6,000 ש"ח לעסקה. 

בהעברות בנקאיות - בתיאום עם המשרד עד לשלושה תשלומים שווים לחשבון חברת אורורה מסעות עולמיים בע"מ - בנק הבינלאומי (21) סניף ראשי ירושלים (012) מס' חשבון 211074 - שם המוטב: אורורה מסעות עולמיים בע"מ. 

 בכרטיס אשראי - תשלום בכרטיס אשראי לטיול, הינה בתוספת תשלום של 2%.

הבהרה לגבי רכישת כרטיסי טיסה ליעד:  

מחיר הטיול אינו כולל את עלות הטיסה ליעד ובחזרה. את כרטיס הטיסה ליעד אתם יכולים לקנות היכן ובאיזה מחיר שהכי נוח לכם. בין אם מדובר ברכישה באינטרנט, בין אם מדובר ברכישה דרך סוכן נסיעות לבחירתכם או דרך משרד הנסיעות אתו אנחנו עובדים ועם סוכן הנסיעות עליו אנו ממליצים. בתוכנית הטיול אנו מציינים את פרטי הטיסה עליה אנחנו בונים את תוכנית הטיול ונקודת ההתחלה של הטיול היא בנמל התעופה ממנו יוצא הטיול עצמו. 

* עם הבטחת יציאת הטיול, תקבלו מאיתנו אישור רשמי, לרכישת כרטיס הטיסה והנחייה ברורה על איזה כרטיס טיסה אנו ממליצים. התקשורת מול הקבוצה מנוהלת בקבוצת ווטס אפ ייעודית ורק לאחר הנחייה שלנו לרכוש את כרטיסי הטיסה אנו מפנים אתכם או מבקשים מכם לקנות את כרטיסי הטיסה.

* חשוב – אין לרכוש את כרטיס הטיסה עד לקבלת הודעה מפורשת מאיתנו לרכישה של כרטיס הטיסה!!! 

* באפשרותכם להאריך את שהותכם ביעד או ביעדי הביניים במקרה וישנם. לצאת מהארץ מוקדם יותר או להאריך את השהייה ולחזור מתי שאתם רוצים. כל עוד ברורה לכם נקודת ההתחלה ונקודת הסיום של הטיול. 

* בכל מקרה המלצתנו מיד עם רכישת כרטיסי הטיסה לרכוש ביטוח נסיעות מתאים. 

דגשים חשובים למטיילים באיי סיישל עם אורורה מסעות עולמיים:

חיסונים: איננו מוסמכים לתת מידע לגבי חיסונים. לקבלת מידע על חיסונים יש לפנות ללשכת הבריאות באזור מגוריכם - עם זאת, לתשומת לבכם – ידוע לנו כי דרוש חיסון כנגד קדחת צהובה (!) עם זאת, ישנם רופאים שממליצים למטיילים מעל גיל 60 להימנע מקבלת החיסון. אנא התייעצו עם רופא טרם הרשמתכם לטיול ובמקרה של פטור מקבלת החיסון מפאת גילכם או מסיבה רפואית אחרת חובה להציג מכתב באנגלית ממשרד הבריאות אשר מאשר זאת.
 

הושבה בטיסה: חברת התעופה אינה מאפשרת הושבה מראש (אף לא מטעמים רפואיים). אורורה מסעות עולמיים לא תוכל לארגן הושבה בהתאם לבקשה מוקדמת. בהתאם, כל המעוניינים לשבת במקום ספציפי ו/או עם בני זוג מסוימים, אנו ממליצים להגיע לצ'ק אין מוקדם מן הרגיל על מנת לתאם את הושבתכם בהתאם לרצונכם. מיסי הנמל, הדלק ומחיר התעופה נכונים ליום פרסום הטיול במידה והמחיר ישתנה, תחול התוספת על הנוסע. 


אשרות הכניסה: לצורכי אשרות כניסה (ויזה) אל איי סיישל  יש צורך בדרכון בתוקף לחצי שנה לפחות + שתי תמונות פספורט + טופסי בקשת אשרה; יש להעביר את הנ"ל אל משרדנו בהתאם להודעה שתישלח לקראת היציאה לטיול (שימו לב כי נותרו לפחות 2 דפים ריקים בדרכון שלכם). ​

הערות לגבי הדרדרות במצב הלחימה של מלחמת חרבות הברזל: 

במקרים שבהם יחול שינוי במצב החירום במדינה (מלחמה, תופעות טבע, מגיפה וכו') אשר מונעים את הוצאתו אל הפועל של הטיול, כדוגמת הוראות רשמיות מצד הרשויות (בין אם מצד ממשלת ישראל ובין אם מצד ממשלת מדינת היעד), סגירת שדות תעופה, איסור נסיעות וכו’, כל המאמצים יבוצעו להבטיח החזר מלא של התשלומים שבוצעו. עם זאת, תנאי התשלום והביטול הנוגעים למצבי חירום עלולים להיות שונים בין הספקים השונים לטיול, ולכן מדיניות ההחזרים במקרים אלו תלויה במדיניויותיהם של ספקים וצדדים שלישיים. בכל מקרה שבו החזר מלא לא יתאפשר בשל מדיניויותיהם של ספקים מצד ג’, כל התשלומים שבוצעו יישמרו לזכות הלקוח לשימוש בתאריך חלופי בעתיד.

חוק הגנת הצרכן: 

חוק הגנת הצרכן (תיקון 58 לחוק) קובע כי דמי ביטול החלים על שירוים המתחילים ומסתיימים מחוץ לישראל קובע כי בעסקת מכר מרחוק למתן שירותי תיירות הניתנים במלואם מחוץ לישראל, רשאי בית העסק להציע לצרכן שתי חלופות חלופה ראשונה: זכות ביטול לפי הוראת חוק הגנת הצרכן (ככל שהצרכן עומד בתנאי החוק). עלות הטיולים המאורגנים על ידינו מורכבת משירותיםחלופה שנייה: מדיניות הביטול של נותן השירות מחוץ לישראל. הניתנים בישראל (כל מרכיב הטיסה בטיול) ומשירותים הניתנים מחוץ לישראל (מרכיב שירותי הקרקע בחו"ל: בתי מלון, כניסות לאתרים, אוטובוסים, הסעות ואטרקציות שונות). משום כך קיימת הפרדה בין דמי הביטול שני סוגי השירותים הללו.  מרכיב הטיסות - מרכיב זה מתחיל ומסתיים בישראל ולכן חל עליו חוק הגנת הצרכן הישראלי במלואו. משמע דמי הביטול בגין מרכיב זה של הטיול הינו בהתאם לחוק. באורורה מסעות עולמיים מרכיב זה מהווה כ 25% מעלות הטיול הכוללת. מרכיב שירותי הקרקע בחו"ל - מרכיב זה מתחיל ומסתיים מחוץ לישראל ולכן דמי הביטול החלים עליו כפופים לתנאי הביטול של הספקים השונים ולחוקי הגנת הצרכן המקומיים ועל כן לא חל על חיוב זה חוק הגנת הצרכן. מרכיב זה באורורה מסעות עולמיים מהווה 75% מעלות הטיול הכוללת.  לפיכך, ביטול הזמנה (העומד בתנאי חוק הגנת הצרכן) יזכה בדמי ביטול אך ורק עבור מרכיב הטיסות. לגבי מרכיב שירותי הקרקע בחו"ל הביטול יבוצע בהתאם לתנאי הביטול הכתובים בתכנית הטיול הנקבעים בהתאם לתנאי הביטול של ספקי התיירות השונים בחו"ל. חתימה על טופס הרשמה או אישור עסקה בשיחה טלפונית עם מוקד המכירות של אורורה מסעות עולמיים או מי מטעמו מהווה הסכמה וקבלה של תנאי הביטול החלים על ספקים בחו"ל על פי האפשרות של ביטול עסקה לפי תנאים אלו. במקרים בהם לקוח לא יהיה זכאי לבטל את העסקה על פי חוק הגנת הצרכן, יחויב כל ביטול בדמי ביטול בשיעור המחיר הכולל של הטיול ו/או בסכומים הכתובים בתכנית הספציפית. 

דמי ביטול: 

ביטול עפ"י סעיף עסקת "מכר מרחוק" בתוך 14  יום מיום ביצוע העסקה ובתנאי שמועד ביטול העסקה חל בתוך 7  ימים שאינם ימי מנוחה לפני מועד מתן השירות - 5%  או  100 ₪  הנמוך מביניהם. מעת ההרשמה ועד 46  ימי עסקים– חיוב עלות דמי ההרשמה בלבד שלא יוחזרו ויוכלו לעבור למימוש במועד מאוחר יותר. מ 45-30 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 25% מסך עלות הטיול. מ 29-15 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 50% מעלות הטיול.  מ14- 7 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 75% מעלות הטיול. מ6 ימים לפני תאריך היציאה ועד למועד היציאה יחויב סכום של 100% מעלות הטיול. אין החזר כספי לאחר יציאה לטיול. 

 

מניין הימים לפי ימי העבודה בארץ ימים א-ה' (לא כולל ימי שישי ושבת, ערבי חג וימי חג). 

לפרטים נוספים והרשמה: 

צוות אורורה מסעות עולמיים: 02-6525248

באמצעות הודעות ווטס אפ בלבד - 054-5538133

bottom of page