top of page

טיולים מאורגנים באסיה ומדינות הפסיפיק

 

טיולים מאורגנים באסיה והפסיפיק עם אורורה מסעות עולמיים 

 

הצטרפו אלינו לאחד מהמסעות הרבים המוצעים כאן ברחבי יבשת אסיה והפסיפיק. במשך השנים הרבות בהם אנו עוסקים בתיירות צברנו ידע עשיר בהכרת יעדים מגוונים וכעת אנו סוף סוף מציעים מקצת הטיולים המאורגנים באסיה עם אורורה מסעות עולמיים. הצטרפו אלינו לחקור תרבויות מרתקות מתת היבשת ההודית, דרך עמי הערבה של מדינות הסטאן השונות ועד הנגיעה אל הרי הקווקז, המפרידים בין שתי היבשות שהיוו את ערש התרבות ההיסטורית האנושית. בואו וטיילו בנופים המרהיבים של קבוצות איים מרוחקים דוגמת ניו זילנד ואיי אינדונזיה ועד לפסגות הרי ההימלאיה, דרך שרשראות הרים נוספות ושטחי ערבה אינסופיים המארחים אוכלוסייה תורכית מרתקת.

מסעות מרתקים במזרח הרחוק – טיולי טבע ותרבות בסין, יפן, הודו, קוריאה, מיאנמר וייטנאם ועוד

במשך השנים הארוכות בהם אנו מטיילים, מתכננים, בונים, תופרים וגם מדריכים טיולים רבים במזרח הרחוק. למדנו להכיר את תורות המזרח. את תפיסות החיים המעט שונות של הפועל בסין או של איש העסקים היפני. הבטנו סקרנים על טקסי תפילה ועל טקסי פוג'ה במקדשים הינדיים בהודו ומנזרים בודהיסטיים בטיבט ומיאנמר. אבל גם למדנו על מסלולי ההליכה המרהיבים (גם אלו הפחות קשים) במחוזות יונאן וסצ'ואן בסין או בהימלאיה ההודית או לא רחוק מסאפה במגוון הטיולים אותו הוצאנו למטיילים צעירים ולמדנו איך הכי נכון להתאים את מסלול הטיול לכל מטייל ומטייל כך שיהיה בנוי במאת האחוזים לדרישות המוגדרות לנו. הצטרפו אלינו לאחד הטיולים הבאים במזרח – חוויית חיים בלתי נשכחת.


טיולים למדינות הפסיפיק  – הכי רחוק שאפשר – טיולים גיאוגרפיים בניו זילנד, אינדונזיה ועוד

 

אומנם זה הכי רחוק שאפשר, אבל גם הכי יפה שיש. הצטרפו אלינו למסעות טבע בלתי נשכחים במסלולי טיול בתפירה אישית לניו זילנד ולשמורות הטבע, האגמים והנופים עוצרי הנשימה. אל חקר התרבויות המרתקות של האי סולאווסי באינדונזיה ועוד שפע תרבויות פחות מוכרות ומרתקות. רק אתגרו אותנו ונבנה בעבורכם את המסלול המושלם גם במקומות הכי רחוקים ומרתקים עליהם חשבתם.

מדינות הערבה האסיאתיות – המרחבים האדירים של מדינות דרך המשי – אוזבקיסטן, קירגיזסטן ועוד

יש את אלו המכנים אותם, מדינות הסטאן, עם הסיומת התורכית של המילה מדינה. אבל במשך מאות ואלפי שנים יושבו אזורים אלו על ידי תרבויות מרתקות שחלשו על מרחבים גיאוגרפיים אדירים. חלק מהמדינות זכו להתעשר מאוד ואחרים לחמו כל הזמן להרחיב את שטחם הגיאוגרפי יותר ויותר. הצטרפו אלינו לסיורים במדינות הסטאן, להכיר את תרבויות הנוודים שחלקן משמרות עד עצם היום הזה את החיים ביורטה במדינות הערבה. בואו להכיר את המדרסות וארמונות החאנים והאמירים של אוזבקיסטן ובואו גם לטרקים או טיולי ג'יפים בקירגיזסטן, מדינה הררית מופלאה ששרשרת ההרים שלה נחשבת למקודשת.

למה לבחור ב"אורורה מסעות עולמיים"?
 

  • חוויות אישיות:  יחס אישי ומותאם לכם, עם חוויות ייחודיות כפי שרק אורורה מסעות עולמיים יכולה לספק תוך הכרות פינות נסתרות ומרתקות מהערים המודרניות של יפן, סין וקוריאה ועד לשבטי הנוודים בקירגיזסטן ואזרבייג'ן.

  • תכנון מקדים מקצועי ומדוקדק: יחד נתכנן את  המסלולים האולטימטיביים לכל אחת ממדינות המזרח הרחוק, מרכז אסיה ומדינות הפסיפיק וגם לטיולים המשלבים מספר מדינות דוגמת וויטנאם וקמבודיה, בורמה ולאוס ועוד ועוד.  

 

  • הדרכה משובחת: בין אם תבחרו במדריכים מקומיים דוברי אנגלית במסגרת הטיולים לנוסע העצמאי ובין אם תצאו עם מדריך ישראלי מהארץ אנו מבינים שכדי להצליח בטיול בראש ובראשונה חשוב לשבץ את המדריכים הטובים ביותר, השירותיים וכמובן אלו שיעניקו לכם את החוויה המירבית במדינות היעד. הצטרפו עכשיו ותיהנו מחוויות נופש מותאמות אישית בטיולים בתפירה אישית לנוסעים עצמאיים ולקבוצות. "אורורה מסעות עולמיים" - הבחירה הנכונה לכל מטייל!

ssss.png

טיולים מאורגנים בכל העולם

בוחרים רק באורורה מסעות עולמיים

בין דפי האתר תוכלו למצוא מגוון תכניות טיול לנוסעים עצמאיים, קבוצות סגורות, חבורות ג'יפאים, אוהבי לכת, מטיילים צעירים או כאלו הצעירים בנפשם, חובבי פסטיבלים בחו"ל וטיולים משוגעים שלא מוצאים מקום אחר ועוד, מסלולים שברובם טיולו כבר על ידי מטיילים אחרים ומבוססים על הכרות מעמיקה בשטח של מדריכי טיולים מנוסים וותיקים. אתם מוזמנים לשוטט בין דפי האתר ולהפליג בדמיון ליעדים מרוחקים ומרתקים וגם להצטרף לאחד המסעות שלנו, חוויה בלתי נשכחת מובטחת.

bottom of page