top of page

איחוד האמירויות - טיול לאבו דאבי ודובאי - הטיול של מוטי - 8 ימים

איחוד האמירויות הערביות התפרסמה בשנים האחרונות בעיקר הודות לפרויקטי הנדל"ן השאפתניים בדובאי ואבו דאבי, הכוללים את גורדי השחקים הגדולים בעולם, קניונים נוצצים ואיים מלאכותיים. לצד אלה עדיין ניתן לפגוש כפרי דייגים מסורתיים, אתרים ארכיאולוגיים, שווקי גמלים, מדבריות פראיים ונאות מדבר. השלום המשמח עם איחוד האמירויות נותן לנו את האפשרות לטייל ולהכיר את המדינה בטיול גיאוגרפי ייחודי עם שלל אטרקציות, מסעדות ועוד שפע הפתעות. הצטרפו אלינו למסע בלתי נשכח באיחוד האמירויות.  


הערה חשובה:

מסע זה הוא מסע לדוגמא שבוצע בהצלחה רבה בארגון של ​אורורה מסעות עולמיים ויכול לשמש דוגמא לבניית מסלול מקיף לנוסע העצמאי ולקבוצות טיולים מאורגנות. 


רוצים לשמוע על הטיולים בתפירה אישית שלנו?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אחד מהנציגים שלנו יצור איתך קשר בהקדם

מסלול הטיול

יום 1 I תל אביב – דובאי – "ברוכים הבאים לאיחוד האמירויות"

הבוקר נצא בטיסה ישירה מתל אביב לדובאי עם הנחיתה בעיר הגדולה והחשובה באיחוד האמירויות נצא בנסיעה אל המסגרת של דובאי, בניין ייחודי בגובה של 150 מטרים בצורת מסגרת תמונה, עם תצוגות היסטוריות ונוף פנורמי הנמצא בתוך פארק זאביל. המסגרת של דובאי הוא מבנה אייקוני הממסגר את הנופים מרשימים של דובאי העתיקה והחדשה, תוך שהוא משמש כגשר מטפורי המחבר את העבר העשיר של האמירות עם ההווה המפואר שלה. מהמסגרת הקסומה של דובאי נצא להתמקם במלון ולאחר התארגנות קצרה נצא אל הכפר הגלובלי, האזור בו נפגשים כלל המהגרים המרכיבים את הקומפלקס התרבותי אתני של איחוד האמירויות בכלל ושל דובאי בפרט: במסגרת הסיור נבקר בין הדוכנים הבינלאומיים של הרובע המיוחד – נספיק אולי לטעום שבקייה במרוקו, לרקוד ריקודים סיניים במתחם של סין, להלך בדוכנים של מדינות שונות מהמזרח התיכון ולחוות חוויה בינלאומית מיוחדת. לאחר הסיורים בכפר הגלובלי נשוב למלון ללינה.


יום 2 I דובאי - אבו דאבי

הבוקר נעזוב את דובאי, אליה נשוב בהמשך ונצא בנסיעה אל עיר הבירה של איחוד האמירויות הלא היא אבו דאבי, תחילת סיורנו במסגד שייח זייד, מסגד זה הממוקם בלב העיר מהווה שילוב אידיאלי של מסורות איסלמיות והיסטוריה עשירה של איחוד האמירויות כמו גם התגלמות האדריכלות האסלאמית המדהימה, מסגד זה נחשב לאחד המסגדים הגדולים בעולם. מכאן נמשיך אל קסר אל וואטן, ארמון הנשיאות ואחד המבנים המרשימים ביותר באיחוד האמירויות אשר מעבר ליוקרה והפאר הוא מציג בפני התיירים בו תרבות ואומנות מרתקת. נכנס אל הארמון והיכלותיו המפוארים ונצפה גם במופע אורקולי בלתי נשכח בו משמש הארמון כתפאורה לאירוע כולו. לינה וארוחת ערב באבו דאבי.


יום 3 I אבו דאבי ואתריה

את הבוקר נפתח בביקור במוזיאון הלובר היוקרתי, מוזיאון מרהיב המציג יצירות ופרטי אומנות ותרבות מרחבי העולם עם דגש רב על יצירות המגשרות ומחברות את אומנות המערב לאומנות המזרח ונחשב למוזיאון הגדול ביותר בשטח חצי האי ערב, מכאן נגלוש אל האי יאס ונשקיף מבחוץ על מתחם התחרויות המודרני והייחודי של מירוצי הפורמולה 1 ונשלים קניות בקניון המרינה של העיר. לינה וארוחת ערב באבו דאבי.

יום 4 I אבו דאבי – דובאי – מוזיאון העתיד – הגנים המופלאים – שייט ערב על מפרשיות

נעזוב את אבו דאבי ונצא חזרה אל דובאי (נסיעה האורכת כשעתיים וחצי) ונצא אל אחד המוזיאונים המיוחדים בעולם, בניגוד לכלל המוזיאונים המוקדשים לכבוד העבר, מוזיאון העתיד שנפתח אך לאחרונה המוקדש דווקא אל העתיד או אל הצורה בה נעצב את העתיד שלנו. לאחר החוויה המדהימה אותה קשה לתאר במילים נצא לשייט ערב על מפרשית מקומית משולב בארוחת ערב להכרת גורדי השחקים המרהיבים של דובאי בקריק של דובאי ונתפעל מהעושר הרב של תושבי האמירויות אותם נלמד להכיר בימים הקרובים. לינה בדובאי.


יום 5 I דובאי – מהעיר העתיקה אל עיר העתיד

הבוקר נצא להכיר לעומק את האזור העתיק והמסורתי יותר של דובאי ההיסטורית, תחילת סיורנו תהיה בסיור רגלי ברובע הבסטקייה בו נשוטט ברחובות העיר העתיקה ונמשיך אל שוק הזהב המקומי – נתרשם מהעושר המקומי של תושבי האיחוד נמשיך אל שוק התבלינים להכיר את העושר הקולינארי שהגיע אל המפרץ הפרסי מהמדינות השכנות, לא נוותר על שווקי הזהב והמשי ונשוטט בין הסמטאות העתיקות וננסה להבין כיצד הפכה עיירת הספר במדבר לכרך האדיר אליו אנו נחשפים. נשוט בסירות מקומיות מסורתיות "סירות האברה" החוצות את מימי המפרץ ומכאן נמשיך אל מגדל בבל המודרני המגדל הגבוה ביותר בעולם בורג' חליפה הממוקם מעל למתחם המול של דובאי העשיר במגוון אדיר של מותגי על ונעלה במעלית המטפסת עד לקומה 124 של המבנה ממנו נשקיף על נוף פנוראמי מופלא של העיר וסביבותיה. לאחר הסיור במגדל ובמרכז הקניות העצום שלמרגלותיו נתרשם ממופע ערב במזרקות המופלאות של דובאי מול, שחלקן מגיעות עד לגובה של 150 מטרים בתיאום מוזיקלי מושלם. את ארוחת הערב נערוך במסעדה הצופה על המזרקות.


יום 6 I דובאי - שארג'עה - ג'יפים בשקיעה

בבוקר נצא בנסיעה אל האמירות הממוקמת צפונית אליה – את סיורנו נתחיל במסגד שרג'עה המרהיב, משם נמשיך לסיור בלב העיר ובמוזיאון הציוויליזציה האיסלאמית שם נצפה בתערוכות המציגות את התרבות האסלאמית, מיצירות אמנות דתיות ועד לתגליות מדעיות. מכאן נתגלגל אל השוק הכחול, המבנה שעוצב בשנות השמונים על ידי צמד אדריכלים בריטיים המעניק תחושה של מבנה הלקוח מאגדות אלף לילה ולילה, כאן נוכל להצטייד גם בכבדורה, הג'לבייה המקומית של תושבי האמירויות. משארג'עה נשוב אל פאתי דובאי ולקראת ערב נחבור אל הג'יפים המקומיים ונצא לחקור את הדיונות האינסופיות של המדינה המדברית, אם מזג האוויר יאפשר זאת נחווה את חווית המפגש המיוחדת עם הבזיירים המקומיים, נשוב אל הג'יפים ואיתם נגיע אל נקודת תצפית יפה ממנה נביט בשקיעה ונתגלגל אל ארוחת ערב משולבת בחפלה מקומית בלב המדבר.


יום 7 I דובאי - אי התמרים והכפר הגלובלי

הבוקר נצא אל אי התמרים, החזון השאפתני של האמירתיים, אי מלאכותי שנוצר יש מאין בחופי האמירות דובאי. עם ההגעה נעלה על רכבת המונורייל החוצה את אי התמרים ונמשיך לנקודת תצפית על מלון אטלנטיס הממוקם בקצהו של האי לאחר הצפייה במלון המפואר נמשיך להשקיף אל מלון אחר שילווה את הדמיון שלנו, מלון בורג' אל עראב הנוצץ. לאחר הסיורים נצא למופע סיום לה פרלה, מופע בלתי נשכח שיסגור חוויה בלתי נשכחת באיחוד האמירויות.


יום 8 I דובאי - הגנים המרהיבים - תל אביב

הבוקר נצא אל הגנים הבוטניים המיוחדים של דובאי. אל המקום שנחשב לגן העדן של מצלמי האינסטגרם: הגנים המופלאים של דובאי, חרף הטמפרטורות הקיצוניות ששוררות באזור בחודשי הקיץ עדיין מאפשרות לפתח את אחד הגנים הבוטניים המושקים במערכת התפלת המים המיוחדת של העיר. ועל פי שעת הטיסה העברה לנמל התעופה לטיסה חזרה לתל אביב

bottom of page