top of page

אנגליה - טיול אל הקאנטריסייד כולל קורנוול - הטיול של חזי - 10 ימים

אנגליה זה לא רק לונדון, בטוח ששמעתם אי פעם את הקלישאה הזו, אבל מה לעשות שגם בקלישאות הרבה פעמים יש שמץ של אמת. האזור הדרומי של אנגליה שנמצא מחוץ למסלול התיירים השחוק של בריטניה הגדולה הוא שילוב מרתק של חופים קסומים, תופעות טבע ייחודיות, דרכים לא שגרתיות, היסטוריה, כפרים עתיקים, טירות ומבצרים. אורורה מסעות עולמיים מזמינה אתכם לחוויה מיוחדת באנגליה האחרת. 

הערה חשובה:

  • מסע זה הוא מסע לדוגמא שבוצע בהצלחה רבה בארגון של ​אורורה מסעות עולמיים ויכול לשמש דוגמא לבניית מסלול מקיף לנוסע העצמאי ולקבוצות טיולים מאורגנות. 


רוצים לשמוע על הטיולים בתפירה אישית שלנו?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אחד מהנציגים שלנו יצור איתך קשר בהקדם

מסלול הטיול

יום 1 I  תל אביב – לונדון 

נצא בטיסת בוקר מתל אביב ללונדון, עם הנחיתה נצא בנסיעה אל לונדון ללינה וזמן חופשי באחת הערים המתוירות בעולם. 


יום 2 I לונדון – סאליסבורי 

הבוקר ניקח ממרכזה של לונדון רכבת אל העיירה סלסבורי נסתובב מעט בעיר העתיקה ובשוק היפה ונקדיש זמן גם לביקור בקתדרלה המפורסמת של העיר. נמשיך מכאן לנסיעה אל סטונהאנג', אחד מאתרי החובה שיש לבקר באי הבריטי. נעמוד משתאים אל מול גל האבנים וננסה לדמיין לעצמנו איך סחבו עד לאזור את האבנים הענקיות ממרחק לא מבוטל של קילומטרים ולנסות לענות על השאלה המעניינת יותר: כיצד הגביהו את אותם אבנים ויצרו מהם שער? לאחר הסיור בסטונהנג' נשוב ללינה וארוחת ערב בסלסבורי. 


יום 3 I סלסבורי – מצודת קורפה – צ'אגפורד 

הבוקר נעזוב את סלסבורי, לא לפני שנקדיש ביקור לקתדראלה המפוארת של העיר וממנה נצא בנסיעה לאורך אזור הקאנטרי, האזורים הכפריים של מחוז דורסט, בדרכנו דרומה נערוך הכרות עם מצודת קורפה, אחת המצודות הראשונות בעולם שנבנו מאבן והצליחו לשרוד עד עצם היום הזה. מכאן נמשיך בנסיעה נופית מרתקת לאורך חופי היורה ונחזה במספר תופעות גיאולוגיות מרתקות בני מעל ל 185 מיליון שנה. נעצור לזמן חופשי לארוחת צהריים באזור העיירה לים רג'יס, הידועה במקבץ המאובנים הרבים באזור ובפולקלור המיוחד של האזור. תחנתנו הסופית ביום טיול זה תהייה בעיירה צג'פורד, הממוקם בקרבת שמורת הטבע דארטמור בה נבלה גם את שני הלילות הבאים. 


יום 4 I שמורת הטבע דארטמור 

היום נצא להכיר את אחת משמורות הטבע היפות באזור, נסיעה קצרה תביאנו אל הפארק המיוער של שמורת הטבע דארטמור בו נזכה לראות את הנופים המרהיבים של האזור העשיר ביערות עד ירוקים, ביצות גדולות וגשרי אבן מיוחדים. נכיר את הטבע המיוחד ונלמד על תבנית הנוף המיוחדת דרך ספרות בריטית מרתקת שנכתבה בהשראת הנופים המיוחדים של שמורת הטבע. לאחר יום הסיורים באי נשוב למלוננו בעיירה צ'גפורד ללינה וארוחת ערב. 


יום 5 I אל קורנוול לאורך החוף 

היום ניסע לכיוון קורנוול, נסיעה המוכרת בעולם בזכות יופייה הדרמטי, המצוקים הנזרקים אל החוף וכפרי הדייגים הפרושים לאורך הדרך. בדרכנו מזרחה נעצור אצל משפחה המחזיקה בביתה מבשלת בירה כבר מעל ל 150 שנה. אחרי זמן חופשי לצהריים נמשיך בנסיעה אל אזור קורנוול ונהנה מהיופי המיוחד של חצי האי פנוויט'. את יומנו נסיים באחת מהעיירות לאורך החוף בה נבלה בשלושת הלילות הבאים. 


יום 6 I יום סיור בחצי האי פנוויט'

את יום טיול זה נקדיש להכרת פנינסולה פנוויט', ביתם של עיירות דייגים רבות ומיוחדות, מצוקים הנשפכים אל הים ונוף עוצר נשימה. נתחיל בביקור בתיאטרון המיוחד של מינאק, תיאטרון בו המושבים נחצבו באבן המיוחדת שנחצבה באזור. מכאן נמשיך אל אזור בו נותרו שרידים ניאוליתיים מרתקים ונעניק זמן חופשי באחת מעיירות הדייגים היפות בחצי האי לשוטט בין החנויות ולהכיר את אורח החיים המיוחד של האזור. 


יום 7 I  עתיקות צ'יסאוטר – סנט איווס 

הבוקר נבקר בשרידים הפרה היסטוריים של עתיקות צ'יסאוטר, אחת העדויות הקדומות ביותר במחוז קורנוול, המוכר גם בשם: "אחוזת החצר". מכאן נמשיך להכיר את אחד המאפיינים המפורסמים במטבח של מחוז קורנוול: מאפי הבצק, ננסה ללמוד כיצד מכינים את מיני המאפה המיוחדים באזור. נמשיך מכאן בנסיעה אל העיירה היפה סנט איווס, בה נתרשם מיופיה המיוחד של העיר העתיקה, נסקור מספר גלריות מקומיות ונהנה מזמן חופשי בו נוכל להתענג על גילדה באחד הספסלים בעיירה. לקראת ערב נשוב אל מקום הלינה. 


יום 8 I מצודת טרינטאגל – באת' 

הבוקר נעזוב את העיירה הציורית בה בילינו בשלושת הלילות האחרונים ונצא בנסיעה צפונה אל שרידי המצודה טרינטאגל, הנקשרת אל חייו ופועלו של המלך ארתור. מכאן נמשיך בנסיעה אל העיירה באת' (מקום נפלא להאריך את חופשתנו באנגליה ולנפוש בה) אחרי שנכיר את העיירה המפורסמת במעיינות החמים שבה, נרים כוסית לחיים בתום המסע שלנו ולהפרד: לחיים! Cheers


יום 9 I באת' – לונדון 

הבוקר נהנה מזמן חופשי ליהנות מהמרחצאות החמים המיוחדים של העיירה באת' ולקראת אחר הצהריים נפרד מאזור הקאנטרי סייד של אנגליה בנסיעת רכבת צפונה אל הכרך הגדול של לונדון בו נבלה את הלילה. 


יום 10 I לונדון – תל אביב 

יום חופשי לבילויים בלונדון, על פי זמן הטיסה העברה משותפת לנמל התעופה לטיסה חזרה לתל אביב. 


bottom of page