top of page
Image by Bob Brewer
Untitled-5.png

הטיולים שלנו   ⇽  טיולים מאורגנים לאפריקה ⇽  טיולים מאורגנים לבוצוואנה ⇽  מסע עומק ייחודי ומרתק לבוצוואנה עם צבי לידר

Picture1.png

מסע ספארי בבוצוואנה ובמפלי ויקטוריה – מסלול "מחוץ לקופסא"
עם צבי לי-דר וחברים – 10 ימים

31.8-9.9.2024 - בהדרכה מקומית
 

אורורה מסעות עולמיים, מזמינה אתכם למסע עומק ייחודי שלא מתאים לכל אחד, אלא להרפתקנים וחובבי מסעות "קצת אחרים" בבוצוואנה ומפלי ויקטוריה. במהלך ימי מסע הספארי נתגורר בחיק הטבע במחנה אוהלים (מיטות נוחות, מקלחות צמודים ושירותים בכל אוהל) וננוע יחד עם המחנה הנודד מאזור אחד למשנהו על ידי צוות עובדים מיומן שידאג לכל צרכינו: על המזון יופקד שף מקומי שיפליא בבישולים שונים בתנאי שטח, על האש: מאכלי פויקה וטאבון. ומדי ערב נשב סביב למדורה: נדבר, נספר, נשיר, נתבונן אל הכוכבים ונשמע את סימפוניית הלילה שתלווה אותנו גם כאשר נהיה עמוק בשינת הלילה: קולות צרצרים, קרקורי צפרדעים, קריאות תנים וגם שאגות אריות ופילים. את שני הלילות האחרונים במסע נבלה בלודג' בעיר וויקטוריה פולס בזימבבואה, שכנתה של בוצוואנה, בה נכיר אתר טבע מופלא ויפהפה מפלי ויקטוריה, בו צונחים מי הזמבזי מגובה רב אל הקרקע יוצרים רסס מים אדיר ומשמיעים רעש נפלא, שאליו בהחלט עוד נתגעגע. 

 

את המסע ילווה צבי לי-דר, טייל ותיק וחובב אפריקה שיעשיר את המטיילים בחוויות מסיפורים על מסעותיו השונים באפריקה. ההדרכה תבוצע באנגלית על ידי המדריכים/הנהגים המקומיים שילוו את המסע. 

 

חרף העובדה שאנו עושים מאמץ שהתנאים יהיו האידיאליים ביותר חשוב לציין כי מדובר במסע פחות שגרתי ורגיל ועל כן לשם יציאת מסע שכזה ננהל שיחה עם המצטרפים להכיר ולהכין אותם לסוג טיול כזה שונה ומיוחד. שיחה זו היא תנאי הכרחי לשם יציאה לסוג כזה של טיול.

למי מיועד הטיול

Image by Leon Pauleikhoff

מעוניינים להצטרף למסע בבוצוואנה? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אחד מהנציגים שלנו יצור איתך קשר בהקדם

מסלול הטיול

יום 1 I ת"א – אדיס אבבה – מפלי ויקטוריה  - הפארק הלאומי צ'ובה 

המסע שלנו יתחיל עם טיסת לילה ארוכה מתל אביב לשדה התעופה הבינלאומי "ויקטוריה פולס" בזימבבואה, דרך אדיס אבבה. לאחר ביקורת הדרכונים ואיסוף המטען, ניסע ברכב למעבר הגבול עם בוצוואנה. משם, נמשיך ליעדנו: קאסאנה, שער הכניסה לפארק הלאומי צ'ובה. לאחר התמקמות בחדרים ומנוחה קצרה, נתחיל את הספארי שלנו עם שייט בסירת מנוע לאורך חופי המרשימים של נהר הצ'ובה. הסירה המנועים שבה נשוט תאפשר לנו זוית צפייה לא שגרתית בהיפופוטמים הטובלים במים, בתנינים הרובצים על גדות הנהר, ובעדרי פילים, אנטילופות ואוכלי עשב למיניהם הנוהרים אל הנהר לעת ערב כדי לשתות מים. לאחר השקיעה, חזרנו לקאסאנה לארוחת ערב, מנוחה והכנות להרפתקאות היום הבא.

יום 2  I צ'ובה – מאון (מערב בוצוואנה) – שמורת הטבע מורמי

אחרי ארוחת בוקר, נפרד זמנית,  מצ'ובה, שאליה עוד נגיע בהמשך, ונצא אל שדה התעופה של קאסאנה. משם ניקח טיסה פנימית קצרה  אל  מאון, השער המערבי לדלתא העצומה של נהר האוקוונגו.  בשדה התעופה של מאון נפגוש את צוות המדריכים  המקומי שילווה אותנו בימים הקרובים במסע הכי קרוב שאפשר אל לב  הטבע המסעיר של אפריקה. היעד הראשון שלנו הוא שמורת הטבע מורמי,  הנחשבת לאחת היפות והמגוונות באפריקה. השמורה החולשת על כשליש מאזור הדלתא של האוקוואנגנו, משתרעת בין לגונות ,איים קטנים, תעלות ושטחי סוואנה נרחבים שבהם מתקיים  מגוון מרהיב  של כמעט כל אוכלי הבשר והעשב באזור אפריקה הדרומית.  פילים, אריות, לביאות, תאואים ענקיים, גנו, אנטילופות, ג'ירפות , זברות, צבועים, תנים. את כל אלו ועוד, נפגוש, לעיתים במרחק של מטרים ספורים,  בעודם עסוקים בציד, בלעיסה, בשתייה או בנמנום בצל אחד העצים. את חלקם, סביר שנראה כבר ביום הראשון  בשטח. את האחרים במהלך הימים הבאים של הספארי.   לפנות ערב נגיע אל המחנה הראשון.  קבוצת אוהלים קטנה, רק שלנו, שהוקמה בקרחת יער בחיק הטבע,  שם כבר ימתינו  אנשי הצוות המקומי שיתלוו אלינו במהלך המסע,  יבנו עבורנו את האוהל  על אגף המקלחת והשירותים הצמודים אליו, יחממו  את המים למקלחות בערב ולרחצת הבוקר, וכמובן, יסייעו לשף הנלווה אלינו במלאכת הבישול היומיומית של ארוחות הבוקר, הצהריים והערב. אחרי המקלחת החמה וארוחת הערב , נתקבץ  סביב מדורה, נשתה, נשיר, נשמע סיפורים ונהנה מן השמיים המכוכבים עד להתפקע של חצי הכדור הדרומי, ששום תאורה, למעט אור המדורה, ומעט פנסים סולאריים העומדים לרשותנו,  איננה מעיבה על זוהרם.  בלילה באוהלים המיוחדים שלנו נרדם לצלילי הסימפוניה המופלאה של הטבע האפריקאי : ניסור הצרצרים, קרקורי הצפרדעים, קריאות התנים, ומידי פעם שאגות האריות  ותרועות הפילים. 

יום 3  I שמורת הטבע מורמי – קוואי

Image by Birger Strahl

את הבוקר נפתח עם ארוחת בוקר אנגלית,  מעשה ידיו של השף שלנו, שלאחריה נצא ברכבים הפתוחים להמשך  הסיור במרחבי שמורת מורמי , מתפעלים ממרחבי העשב הענקיים שבהם רועים אלפי אוכלי עשב בשלווה שמופרת מעת לעת  על ידי טורפי הענק המחפשים ארוחת בוקר/צהרים לעצמם ולצאציהם. לכל אורך הדרך נראה את אחד מפעלי הבנייה המופלאים  של הטבע. תילי ענק של טרמיטים, שנראים מרחוק כתערוכה מתמדת, של מצודות, ארמונות, פסלי ענק  של בעלי חיים ובני אדם.     תוך כדי המסע במורמי נתקדם  לצפון מזרח אל שמורת הטבע  קוואי.   למרות שטחה הקטן יחסית, כ-1800 קמ"ר, מהווה קוואי  אזור אקולוגי משגשג  ועשיר במיני יונקים, עופות וזוחלים רבים המתנהלים בסמוך לרשת של בריכות, מישורים דוממים, פלגים קבועים ואזורים גדולים של יערות. כאן,  מרוכזים טורפים רבים באזור הנחשב לבעל הצפיפות הגדולה ביותר מבחינה זואולוגית. לקראת חשיכה נגיע אל  קרחת יער  מקסימה הנמצאת על גדות אחת מן התעלות הרבות המסתעפות מנהר קוואי, - שם כבר הקים צוות המומחים שלנו את מתחם האוהלים והאוכל שבו נבלה  את שני הלילות הבאים. 

יום 4 I שמורת הטבע קוואי  

הבוקר נשכים עוד טרם עליית השמש,  ליום הרפתקה נוסף באזור דלתת האוקוונגו. לאחר ארוחת הבוקר  נצא  עם אור ראשון לנתיב המתמשך לאורך מסלול המים של נהר הקוואי אל האזורים המוצפים של הדלתא. שם, במישורי המרעה הגדולים   אנו צפויים לפגוש  מינים מגוונים של אנטילופות, ג'ירפות , וזברות. ובמקום שיש בו כל כך הרבה טרף, סביר להניח שנזכה לפגוש חלק גם מי מהטורפים של השמורה: האריה, הברדלס  ואולי גם את חתול הפרא האפריקאי, החמקמק יותר. לאחר ארוחת  צהרים ומנוחה באוהלים, נרד אל אחת התעלות של  נהר קוואי ונשוט בסירות ה”מקורו” – הקאנו האפריקאי -  אל אזורי הקנים הסבוכים, בהם נזכה לראות מיני ציפורים צבעוניות, נחלוף על פני מגוון מרהיב של חבצלות מים ונתקרב בשקט  אל בריכת היפופוטמים קטנה שבה מוצאים אוכלי העשב הענקיים האלה מפלט מן החום במשך רוב שעות היממה כשהם עסוקים, ברחצה, רביצה, עשיית צרכים, והזדווגות (מתחת למים) ויוצאים רק בערב כדי ללעוס את מנת יומם – כ-70 ק"ג של עשב. בסיום השייט  נשוב אל המחנה שלנו למקלחת חמה, ארוחת ערב טעימה וטרייה, מדורה, ושוב הסיפורים, הצפרדעים והצרצרים.

Image by Jennifer Latuperisa-Andresen

יום 5  I משמורת הטבע קוואי אל שמורת הטבע סאבוטו

הבוקר, נפרד מהמחנה הפראי שלנו בלב הטבע לאחר ארוחת בוקר טובה ונצא בפעם האחרונה בדרך היפה של החלק היבשתי של קוואי  אל יעדנו הבא: שמורת סאבוטי הממוקמת   כ-140 ק"מ  מצפון מערב לנו.   סאבוטי שונה מכל מה שראינו עד כה. יש בה אזורים צחיחים נרחבים וגבעות המאפשרות לצפות ממרחק בחיי הפרא של האזור.  על כמה מגבעות אלו נפגוש עצי באובאב ענקיים,  חלקם בני אלף שנים. האגדה מספרת , שאחרי ויכוח עם אלוהים נפלו העצים האלה מן השמיים ונתקעו  באדמה כשהם הפוכים. שורשים למעלה, צמרת באדמה.  לא הרחק משם בלב אזור סלעי מתנוססת גבעה מסולעת קשת טיפוס,  ועל קירותיה   ציורי סלע נאיביים , פיל, ג'ירפה, אנטילופה, אריה ועוד. המפריזים  אומרים שגילם הוא כאלף שנים. הממעיטים מדברים על כ-300 שנה, כלומר בערך בתקופה שבה צייר לאורנדו דה וינצ'י את הקפלה הסיסטינית.   הצייר, או הציירים, הם ככל הנראה ילידים בושמנים משועממים שהתגוררו באזור המיוחד הזה. המחסור במים באזורים נרחבים בסאבוטי, מאפשר לנו לפגוש עדרי פילים רבים,  שבשעות הערב פוסעים  בסדר מופתי, קבוצות קבוצות,  בדרך ארוכה, אל מקווי מים  טבעיים, או כאלה שנחפרו עבורם, שם הם שותים, רוחצים, משתעשעים במים, ולעיתים, עושים גם אמבטיות בוץ כדי להיפטר מן הטפילים שעל גופם. סאבוטי ידועה במיוחד בטורפים שלה. אריות, צ'יטה וצבועים מנומרים. אך יותר מכל אלו היא מושכת אליה חובבי טבע שמבקשים לראות פעם אחת בחייהם טורף נדיר שכמעט ונכחד מן העולם: הזאב הטלוא. הצייד הקטן הזריז והאכזר הזה, מתגורר בסאבוטי במאורות שבהן הוא מנהל  חיי שיתוף קיבוציים עם בני  מינו. עם הרבה סבלנות ומזל אפשר לפגוש בזאבים הטלואים, כאשר חלקם יוצאים לצוד בצוותא, בעוד האחרים,   עסוקים  בהשגחה על הצאצאים שלהם, המשתובבים לאור היום סמוך למאורות.  עם תום הציד, חוזרים הציידים אל המאורות, מקיאים את הטרף מבטנם המלאה ומאכילים את הגורים.  את הלינה בסאבוטי, נעשה הפעם, לשם שינוי, בלודג' אוהלים גדול,  שממוקם בפאתי השמורה. 

יום 6 I שמורת הטבע סאבוטי

הבוקר,  נצא מסאבוטי  למסע ארוך אל יעדנו האחרון , שהיה גם הראשון,  בבוטסואנה – הפארק הלאומי צ'ובה שבו נעשה את היומיים הבאים ונלון במחנה האוהלים הפרטי שלנו.  בוצואנה היא ארץ הפילים. מספרם בה, כ-270 אלף. אולי יותר.  בצ'ובה נמצא הריכוז הגדול ביותר שלהם. כ-70 אלף על פי האומדן. במסע לאורך השמורה ולרוחבה, אי אפשר שלא לראות את  יצורי הענק הללו, שכל אחד מהם צורך מידי יום ביומו כ-250 ק"ג של מזון, רובו, עלי עצים. שיחים ועשב.  המחזות מרהיבים ולעיתים גם עצובים. בצ'ובה, וגם בשמורות נוספות, אפשר לראות שטחים עצומים של  יערות לשעבר, שהפכו ממאכל לפילים לגידמי עצים מתים.. אך אל דאגה. החיים חזקים מן המוות. בשטחים המיוערים של הפארק הגדול הזה, אנו צפויים לפגוש  הרבה מאוד משפחות של אריות, צבועים, ברדלסים, גנו, אנטילופות לסוגיהן, גי'רפות,  זברות מפוספסות בחום, שכמותן יש רק בבוטסואנה,  בבונים, גיריות,  וגם  מספר עצום של סוגי בעלי כנף – כ- 460 על פי ספירה של שלטונות הפארק. גולת הכותרת של הפארק, ויש יאמרו של המסע כולו, היא גדות הנהר צ'ובה.  הנהר רחב הידיים, שמהווה באזור הזה את הגבול הצפוני של בוטסואנה עם נמיביה, שוקק חיים ופעילות  במשך כל שעות היממה. אין ספור פילים, תאואים, תנינים,  אריות, היפופוטמים, אימפלות,   שוהים על גדותיו  ובסביבתו, צדים  וניצודים, טורפים ונטרפים – במחזה החיים המרהיב של אפריקה. 

יום 7 I שמורת הטבע צ'ובה

הבוקר, עוד לפני עלות השמש, נקום אל ההרפתקה הבאה שלנו: נספיק לחטוף עוד ארוחת בוקר קלה ונצא בנסיעה להכרת שטחי הסוואנה המופלאים של שמורת הטבע צ'ובה: עם אור ראשון יחד עם זריחת השמש הגדולה נמצא את עצמנו כבר נעים בתוך היערות של שמורת הטבע. כאן נזכה לחוות את הירידה של עדרי הפילים הגדולים אל מקורות המים, נשקיף על מיני אנטילופות מגוונים ושונים ונזכה כמו צלמי נשיונאל ג'אוגרפיק (לא בטוח שיהיו לנו את אותן העדשות...) לצלם חלק מעולם החי המרתק של האזור. לאחר סיור הבוקר הראשוני נשוב אל המחנה הארעי שלנו, נאכל ארוחת צהרים ונוכל ליהנות מ"שלאף שטונדה", מנוחת צהרים של אחרי האוכל או ליהנות עם ספר טוב בשעות החמות יותר של היום כשהשמש עוד מעל לראשינו וראשי בעלי החיים.  אחרי המנוחה הקלה וההתרעננות בשעות אחר הצהריים נצא לעוד סיבוב בשמורה הפעם לקראת השקיעה: נזכה אולי לראות את עדרי התאו האפריקאים יורדים אל הנהר, נכיר את אורחות חייהם ואולי נזכה לראות את הלביאות נערכות יחד לקראת הטרף אותו הם ינסו להשיג בשעות החשכה.

יום 8 I אל זימבבואה – שמורת הטבע מפלי ויקטוריה – מופע פולקלור

הפעם נשכים קום בפעם האחרונה במסע הזה בקמפ האוהלים שלנו, נהנה מכוס קפה ומארוחת בוקר קלה ונצא לסיור אחרון בפארק הלאומי  צ'ובה. בשעות הצהריים נפרד מנופי האזור המופלא ומעולם החי שלו,  ונסע אל  עיירת הגבול קסאנה, בה התחיל מסענו. נפרד מהצוות המקומי שליווה אותנו במהלך כלל ימי הטיול ואחרי ארוחת צהריים  נחצה את הגבול לזימבבואה וניסע אל העיר "ויקטוריה פולס"  שם נתמקם בלודג' נעים שיארח אותנו בשני הלילות האחרונים של המסע.  בערב נצא למסעדה מקומית  המשלבת מזון עם מופע פולקלור. 

Image by Tanner Marquis

יום 9 I שמורת הטבע מפלי ויקטוריה (זימבבואה) 

את חלקו הראשון של היום נקדיש לסיור במפלי ויקטוריה שנחשפו לעולם המערבי על ידי ההרפתקן/ העיתונאי/ החוקר/, הנוסע הסקוטי הדגול –דייויד ליוינגסטון,  שהגיע למקום בשנת 1855 וניצב נפעם לנוכח הקיר האדיר של מימי נהר הזמבזי שצנחו מולו באורך  כ-1000 מטרים, וברעש אדיר מגובה של 100 מטרים אל ערוץ סוער.  ליווינגסטון , שהבין כי הוא עומד מול אחד מפלאי הטבע הזדרז לקרוא למפלים על שם מלכת בריטניה הנערצת בימיו  וכתב ביומנו:  "איש אינו יכול לדמיין יופי שכזה, שכן לא נראה כמותו בכל אנגליה ולא נגלה קודם לכן לעיניים מערביות, אולם מחזה מרהיב שכזה וודאי ונצפה על ידי המלאכים במעופם...",אנשי השבטים המקומיים שהכירו הרבה לפניו את המקום, כינו את מראה עיניהם בתואר  "מוסי וא תוניה", שפירושו בשפתם "עשן שהופיע" וזאת בשל הרסס האדיר שיוצרים המפלים שאותו ניתן לראות ממרחק של יותר מ-50 ק"מ.  למותר לציין כי במרחק של כמה עשרות מטרים מן המפל, לא רק רואים את הרסס אלא גם מרגישים אותו. מעילי הגשם שמחולקים למבקרים במקום אינם מונעים ממי שמתקרב למפל להירטב עד לשד עצמותיו..."   הסיור במפלים חותם את החלק המאורגן של הסיור.  אחרי סעודת צהרים משותפת שנקבל בלודג'  יוכל כל מטייל לבחור בין אפשרויות שונות של בילוי זמננו הנותר.

יום 10 I מפלי ויקטוריה - יעד ביניים - תל אביב 

לאחר ארוחת הבוקר בהתאם לשעת ההמראה נועבר לנמל התעופה לטיסה חזרה דרך יעד ביניים לתל אביב.

סטטוס
מחיר
ימים
מדריך
תאריכים
יציאה מובטחת
$2,390
12
אהרון שמעוני
27.10.2023-7.11.2023

מלווה הטיול

צבי לידר_edited.jpg

צבי לי-דר

סטטוס
מחיר
ימים
מדריך
תאריכים
מקומות אחרונים
4,890$
10
הדרכה מקומית
31.8-9.9.2024

המחיר כולל

​​"א

טיסות: טיסות בינלאומיות מתל אביב למפלי ויקטוריה ובחזרה. 

מסי נמל הידועים ביום הוצאת ההצעה. 

תחבורה: רכב ספארי עם גג נפתח המאפשר צפייה בעולם החי.  

לינה: כמפורט בתכנית: לודג'ים ברמת תיירות טובה/ אוהלי שטח עם שירותים צמודים. 

ארוחות: חצי פנסיון - ארוחת בוקר וערב בקמפ או בלודג'. 

אטרקציות, ביקורים, סיורים וכניסה לכלל האתרים המפורטים בתכנית. 

מדריך מקומי דובר אנגלי מצוות אורורה מסעות עולמיים. 

ימי סיור מלאים וללא סיורי בחירה. 

שירותי סבלות בבתי המלון 

דמי רישום שעלותם עלות כרטיסי הטיסה (בעת כתיבת התכנית עומדת על 1200 דולר ) ותוספת דמי הרשמה וטיפול של 150 דולר. במקרה של ביטול יוחזרו דמי הביטול של הכרטיס על פי תנאי חברת התעופה ודמי ההרשמה לא יוחזרו בכל מקרה. 

המחיר לא כולל

טיפים לנותני השירותים בחו"ל - הערכה של כ-100$ לאדם. 

אשרות כניסה לזימבבואה ובוצוואנה - עלות מוערכת של כ-120$. 

ביטוח נוסעים ומטען - בשל מצב אי הוודאות הנוכחי אנו ממליצים לרכוש ביטוח מיוחד המכסה ביטול מכל סיבה שהיא למעט ביטול טיסה מטעם  חברת התעופה. אז נכנס לנוהל ביטול טיול במצב מלחמה על פי הפרטים המופיעים מטה. 

ארוחות נוספות שאינן כלות בתכנית.  
שתייה בארוחות.

הוצאות ושירותים אישיים.
כל מה שאינו כלול בתכנית ובמחיר הטיול. 

תוספת מחיר לקבוצה קטנה של 13-14 משתתפים:  120 דולר. 

תוספת מחיר לקבוצה קטנה של 11-12 משתתפים: 190 דולר. 

תוספת לחדר יחיד: 590 דולר בכפוף לאישור.   

תנאי הרשמה וביטול

לצורך הרשמה, אנא מלא/י והעבר/י אלינו  טופס הרשמה הכולל:  שם מלא באותיות לטיניות על פי דרכון, מס' דרכון, תוקפו, תאריך לידה, טלפון, כתובת. ודרך התשלום.  ההרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום דמי רישום בסך 400 דולר. יתרת התשלום בעד שלושה תשלומים שווים חודשיים (התשלום הראשון חודשיים לפני היציאה) - דמי ההרשמה לא יוחזרו בכל מקרה למעט ביטול הטיול מצד החברה. 

טופס הרשמה לטיול ישלח בתיאום טלפוני עם המשרד באמצעות מס' הטלפון: 02-6525248  ושליחת צילום שלו באמצעות אפליקציית הווטס אפ לנייד של משרדי אורורה מסעות עולמיים בטלפון: 054-5538133. 

התשלום אפשרי בדרכי התשלום הבאות: 

 

במזומן - עד לסכום של 6,000 ש"ח לעסקה. 

בהעברות בנקאיות - בתיאום עם המשרד עד לשלושה תשלומים שווים לחשבון חברת אורורה מסעות עולמיים בע"מ - בנק הבינלאומי (21) סניף ראשי ירושלים (012) מס' חשבון 211074 - שם המוטב: אורורה מסעות עולמיים בע"מ. 

 

 בכרטיס אשראי - תשלום בכרטיס אשראי לטיול, הינה בתוספת תשלום של 2%. 

דגשים חשובים למטיילים בבוצוואנה עם אורורה מסעות עולמיים:
 

הושבה בטיסה: חברת התעופה אינה מאפשרת הושבה מראש (אף לא מטעמים רפואיים). אורורה מסעות עולמיים לא תוכל לארגן הושבה בהתאם לבקשה מוקדמת. בהתאם, כל המעוניינים לשבת במקום ספציפי ו/או עם בני זוג מסוימים, אנו ממליצים להגיע לצ'ק אין מוקדם מן הרגיל על מנת לתאם את הושבתכם בהתאם לרצונכם. מיסי הנמל, הדלק ומחיר התעופה נכונים ליום פרסום הטיול במידה והמחיר ישתנה, תחול התוספת על הנוסע. 


אשרות הכניסה: אזרחים ישראלים נדרשים להצטייד בויזה אותה הם מקבלים בנמל התעופה בזימבבואה ובעת מעבר הגבול בבוצוואנה. עלות אשרות הכניסה כ- 120$ (אשרת כניסה כפולה לזימבבואה ואשרת כניסה לבוצוואנה. 

דמי ביטול: 

 

דמי ההרשמה: דמי ההרשמה אינם מהווים חלק מעלות הטיול ומשולמים כנגד מלאכת הארגון ורישום הטיול, בין אם הוא יצא או לא יצא בפועל. לכן דמי הרישום לא יוחזרו בכל מקרה. במקרה של ביטול, המטייל יוכל לזקוף את דמי הרישום ששולמו לטובת טיול אחר של אורורה מסעות עולמיים בע"מ.

ביטול או שינויים בטיול עקב כוח עליון:  במקרה של שינויים או ביטול הטיול עקב כוח עליון ונסיבות שאינן בשליטת החברה לרבות שינוי במצב חרום במדינה (בין אם בישראל או במדינת היעד) כגון מלחמה, מגפה, תופעת טבע חריגה, סגירת שדות תעופה, הגבלות על נסיעה וכד', מדיניות החברה היא לקיים את הטיול במועד חלופי ו/או ביעד חלופי ככל הניתן. רק במקרה בו לא ניתן לקיים את הטיול באופן חלופי, החברה תחזיר למטייל את עלות השירותים הניתנים בחו"ל (עד 75% מעלות הטיול) בהתאם למדיניות דמי הביטול המפורטת בטופס זה בקשר לשירותים הניתנים במלואם בחו"ל, והכל בכפוף לסכומים שיוחזרו לחברה על ידי ספקים וצדדים שלישיים, ככל שיושבו. במקרה של ביטול על ידי חברת התעופה החברה תחזיר ללקוח כל סכום שיתקבל חזרה על-ידי חברת התעופה בהתאם לחוק שירותי תעופה, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההחזר על ידי חברת התעופה. חתימה על טופס זה מהווה הסכמה לכך כי החברה אינה אחראית לנזק שייגרם למטייל עקב ביטול הטיול על -ידה במקרה של כח עליון.

ביטול על ידי לקוח בנסיבות לא צפויות כגון מחלה, מילואים וכיו"ב:  על כל ביטול או שינוי של לקוח יחולו תנאי הביטול המפורטים בטופס הרשמה זה. כתנאי להרשמה לטיול, המטייל מצהיר ומתחייב כי הוא יבטח את עצמו בביטוח נסיעות הכולל מרכיב ביטול נסיעה. הלקוח רשאי להיעזר בסוכן ביטוח שיש לו הסכם עם החברה כדי לרכוש ביטוח נסיעות מתאים.

ביטול על ידי הלקוח מכל סיבה אחרת: עלות הטיול מפוצלת לדמי רישום, עלות הטיסה והשירותים הניתנים במלואם בחו"ל. על כל מרכיב חלים דמי ביטול שונים. דמי הרשמה – אין החזר. דמי ביטול כרטיס טיסה (לא כולל טיסות בתוך מדינת היעד) - לפי המדיניות להלן והכל בכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן: עד חודשיים לפני מועד היציאה לטיול – החזר מלא של עלות כרטיסי הטיסה.  עד חודש לפני מועד היציאה לטיול – החזר 75% מעלות כרטיס הטיסה. עד 8 ימים ימי עסקים לפני מועד היציאה לטיול – החזר של 50% מעלות כרטיס הטיסה. 7 ימי עסקים לפני מועד היציאה לטיול -  לא יבוצע החזר בגין עלות כרטיס הטיסה. ימי עסקים - ימים א-ה' (שאינם ערבי חג וימי חג וימי שישי ושבת).

דמי ביטול שירותים הניתנים בחו"ל (כולל טיסות פנים):  שירותים הניתנים בחו"ל מהווים 75% מעלות הטיול ויחולו עליהם דמי ביטול לפי מדיניות הספקים שלנו בחו"ל המפורטת להלן: עד חודשיים לפני מועד היציאה לטיול – החזר מלא של עלות השירותים למעט דמי הרשמה.  עד חודש לפני מועד היציאה לטיול – החזר 50% מעלות השירותים למעט דמי הרשמה. עד 8 ימים ימי עסקים לפני מועד היציאה לטיול – החזר של 25% מעלות כרטיס הטיסה למעט דמי הרשמה. 7 ימי עסקים לפני מועד היציאה לטיול -  לא יבוצע החזר. ימי עסקים - ימים א-ה' (שאינם ערבי חג וימי חג וימי שישי ושבת). חוק הגנת הצרכן (לעניין ביטול לאזרח ותיק בעסקת מכר מרחוק) אינו חל על שירותים הניתנים במלואם בחו"ל.

לפרטים נוספים והרשמה: 

צוות אורורה מסעות עולמיים: 02-6525248

באמצעות הודעות ווטס אפ בלבד - 054-5538133

bottom of page