top of page
Image by Iman Gozal
Untitled-5.png

הטיולים שלנו   ⇽  טיולים מאורגנים לאירופה ⇽  טיולים מאורגנים לגיאורגיה⇽  טיול לשומרי מסורת בגיאורגיה וארמניה - בהדרכת אהרון שמעוני - 12 יום 

גאורגיה.PNG

טיול לשומרי מסורת בגיאורגיה וארמניה - בהדרכת אהרון שמעוני - 12 יום

23.6-4.7.2024

 

אורורה מסעות עולמיים מזמינים אתכם לטיול ייחודי ומרתק, שיחשוף אתכם לתרבויות עתיקות, נופים מרהיבים ואנשים מיוחדים, טיול מאורגן לשומרי מסורת לגיאורגיה וארמניה בהדרכת אהרון שמעוני הוא בעצם סוג של מסע בין שני עולמות: גאורגיה, הידועה בנופיה המגוונים, בתרבותה העשירה ובמסורתה החיה, וארמניה, המדינה העתיקה ביותר בעולם, ששמרה על ייחודה לאורך אלפי שנים. במהלך הטיול בגאורגיה, נבקר במנזרים קסומים, בערים עתיקות, במבצרים חזקים ובבתים מסורתיים. נפגש עם אנשים מסבירי פנים, שיספרו לכם על חייהם ועל התרבות שלהם. בארמניה, נגלה יחד את עברה המפואר של המדינה, את העיר ירוואן, בירת המדינה, שנחשבת לאחת הערים העתיקות ביותר בעולם. נטייל בין הרי הקווקז, נבקרו במנזרים עתיקים ועוד שפע חוויות בלתי נשכחות. 

הטיול מאורגן על ידי אורורה מסעות עולמיים, חברה מנוסה ומקצועית, שמתמחה בטיולים מאורגנים ליעדים מיוחדים ומעניקה שירות כשר מלא במהלך הטיול. החברה דואגת לארגן טיולים ברמה הגבוהה ביותר, עם מדריכים מומחים, שירות מעולה והרבה יחס אישי.

למי מיועד הטיול

orthodox-4994172_1280.jpg

מעוניינים להצטרף לטיול  בגאורגיה וארמניה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אחד מהנציגים שלנו יצור איתך קשר בהקדם

מסלול הטיול

יום 1 I ת"א - טביליסי 

בשעת ערב, על פי לוח הטיסות שיקבע נמריא אל טביליסי בירת גיאורגיה. עם הנחיתה נפגוש את המדריך המקומי ואת הנהג ונצא בנסיעה אל מרכז העיר טביליסי המוארת בכל שעות הלילה. כאשר נתקרב אל מרכז העיר נבחין באורות העיר המנצנצת, נביט על מצודת נריקלה והפסל הציורי של קרטולי דדה, אימא גאורגיה המשקיף על העיר המתפתחת כל כך. לאחר ההתמקמות במלון נשאר ללינה קצרה ולהמשך ההרפתקאות ביום המחרת. 

יום 2 I טביליסי - גורי - אופליסציחה - קוטאיסי 

kutaisi-5740980_1280.jpg
church-4680416_1280.jpg

הבוקר נצא בנסיעה מערבה בדרך העוברת במקביל לנהר המתקבארי, נהר הקורה, בין נופים ירוקים נפלאים ולמרגלות ההרים הגבוהים שילוו את הנסיעה כולה לעיר גורי, כאן בעיר מעבר זו, חי האדם שנחשב בעיני רבים לאחד המנהיגים הגדולים, אך גם השנויים במחלוקת ביותר של המאה ה 20 – יוזף סטלין. אותו "איש פלדה" נולד כאן בבית קטן באמצע העיר נחשב לפרחח מקומי שהצליח ועלה באמצעות תחבולות מתוחכמות במעלה המפלגה הקומוניסטית ועמד בראש אחת האימפריות הגדולות והחשובות במאה ה 20, ברית המועצות. נכנס בשערי מוזיאון "שמש העמים" המספר את סיפור חייו מנקודת מבט קומוניסטית (לא השתנה הרבה שם משנות הששים...) ונמשיך לביקור בעיר המערות אופליסציחה, בה נשמע את סיפורה ההיסטורי של המדינה הנוצרית מוקפת האויבים, בעיקר התורכיים, לאורך ההיסטוריה. לאחר הביקור נמשיך בנסיעה אל העיר קוטאיסי, המרכז היהודי החשוב של קהילת יהודי הקווקז, כאן נספיק לערוך סיור קטן לפני שנתמקם ללינה ולארוחת ערב כשרה, המשולבת במופע פולקלור גיאורגי מקומי של להקת מחול מקומית. ברוכים הבאים לגיאורגיה.  

יום 3 I  קוטאיסי – בורג'ומי – בקוריאני

הבוקר נמשיך ונסייר בעיר קוטאיסי הממוקמת בעמק ירוק ויפהפה למרגלות הרי הקווקז הגבוה – תחילת ביקורנו תהיה בבית הכנסת וברובע היהודי של העיר, בה נשמע את סיפור הקהילה היהודית ההולכת וכמעט נמחקת לחלוטין בשל עליית היהודים לישראל מתחילת שנות התשעים. לאחר הביקור המרגש נמשיך אל השוק הצבעוני והתוסס של העיר ונצא לביקורים נוספים בעיר היפה. לאחר הסיורים בקוטאיסי, נצא בנסיעה דרומה אל אזור הקווקז הנמוך, אזור אשר היווה בימי ברית המועצות אזור הנופש של פרנסי המפלגה ונכנס אל שמורת הטבע היפה שמורת הטבע בורג'ומי. כאן נצא למסלול הליכה קל בנוף היפהפה ונתרשם מההרים המתנשאים ממעל המגיעים למרות הגדרת האזור כקווקז הנמוך לגבהים של 3,000 מטר ומעלה. לאחר הסיור הנחמד נמשיך בנסיעה אל בקוריאני, עיירת סקי מופלאה ההופכת בחודשי האביב לעיירה ירוקה ומופלאה בלב הרי הקווקז הנהנית מפסגותת מושלגות ונופים עוצרי נשימה. 

יום 4 Iבקוריאני - מצחטה - גודאורי

הבוקר נשכים קום, נאכל ארוחת בוקר ונצא אל אחת ההרפתקאות המרתקות בטיולנו: העליה אל הנופים המרהיבים של הקווקז הגבוה בשעות הבוקר נצא בנסיעה מערבה לכיוון עיר הבירה ונעצור לביקור קצר בעיר הבירה המקורית של ממלכת גיאורגיה הקדומה העיר מצחטה כאן נעפיל עם האוטובוס אל אחת מנקודות התצפית היפות ביותר בגיאורגיה: ג'ווארי, בה נשמע את סיפורה של נינו צמינדה, הקדושה נינו המקומית וסיפור הצלב שלה ונשקיף על הנוף הנפלא של הרי הקווקז הגבוה אליהם נעפיל בהמשך היום. נרד לסיבוב קצר בעיירה מצחטה ונשמע את סיפור קתדראלת סווטיצחובלי, העמוד החי והקשר שלו לצלב הקדוש בירושלים ונמשיך בדרך הצבאית הגיאורגית העתיקה המחברת בין אימא רוסיה הגדולה לגיאורגיה בדרך נופית יפהפייה, אחת הדרכים היפות ביותר באזור הקווקז כולו. בדרכנו לעיירת ההרים היפה נעצור באגם אנאנאורי ונתרשם מהמצודה המקומית היושבת על מאגר המים החשוב עד שנגיע ונתמקם בעיירה הנפלאה גודאורי ללינה וארוחת ערב כשרה.

IMG_2811.jpg

יום 5 I טבע, הליכות ונופים מופלאים בהרי הקווקז הגבוה - גודאורי

יום נפלא נוסף לפנינו, הבוקר נטפס אל הכפרים של הקווקז הגבוה: תחנתנו הראשונה בדרך צפונה תהיהבאנדרטת הידידות המיוחדת הבנויה באחת מנקודות התצפית היפות ביותר במדינה המציינת 200 שנות כיבוש רוסי של גיאורגיה. מכאן נעפיל אל  סטפן צמינדה,  מעל לעיירה הקטנה מתנשא לו אחד ההרים היפים והמרשימים ביותר בגיאורגיה: הר הקזבג. לאחר סיור קצר בכפר נעלה על רכבי השטח (מי שיהיה מעוניין בכך, אחרים יוכלו להישאר לשבת לכוס קפה ולשוחח בלבביות עם המקומיים) ולהעפיל אל הנקודה הגבוהה של כנסיית השילוש הקדוש הממוקמת ממש למרגלות ההר הנחשב לאחת הפסגות הגבוהות ביותר של הקווקז ברום של 5,036 מטר מעל פני הים בנוף עוצר נשימה. נמשיך ונסייר באזור הטבעי היפהפה, נתרשם ממרבדי הפריחה והשלג בהרים ונצא למסלול הליכה יפהפה בלב הרי הקווקז בערוץ הנחל של טרוסו בינות כפרים ציוריים ומרבדי פריחה אינסופיים. לינה וארוחת ערב כשרה נוספת בגודאורי. 

יום 6 I גודאורי –הדרך הצבאית - קבלת שבת בטביליסי

יום נפלא נוסף לפנינו, הבוקר נשלים את סיורנו באזור הקווקז הגבוה: נפקוד את אנדרטת הידידות הממוקמת בתצפית היפה ביותר על מרומי הקווקז ונלמד על הקשר המורכב בין גיאורגיה ההיסטורית לבין אימא רוסיה הגדולה ועל המורכבות הגיאופוליטית הרלוונטית עד ימינו אנו בקשר בין המשטר ברוסיה לבין הפוליטיקה הפנים גיאורגית. מכאן ננוע בנסיעה נופית מרהיבה בדרך הצבאית לכיוון עיר הבירה טביליסי בה נתארגן לקראת השבת. נצא יחד לתפילות שבת ולארוחת ערב שבת חגיגית. לינה בטביליסי.

Image by Iman Gozal

יום 7 I  שבת בעיר הבירה טביליסי  

את השבת נבלה בעיר הבירה הגיאורגית ולאחר קבלת השבת נערוך הכרות ראשונית עם עיר הבירה והמרכז הפוליטי והכלכלי החשוב ביותר במדינה. נשוטט בשדרות רוסטוולי ההומות בין מבני הציבור החשובים. נאכל ארוחת צהריים בשבת ונשאר ללינה, לילה נוסף בעיר הבירה.

יום 8 I טביליסי - דיליג'יאן (ארמניה) - אגם סוואן 

armenia-3721414_1280.jpg

הבוקר נעזוב שוב את עיר הבירה טביליסי וננוע בנסיעה דרומה לכיוון הגבול הארמני, נחצה את הגבול ונמשיך בנסיעה לכיוון אגם סוואן, אגם יפהפה בחלקה הצפוני של ארמניה המוקף בירוק ובמבנים חשובים וזה שגם זכה לכינוי "העין של ארמניה". נמשיך מכאן אל העיר דיליג'יאן ונצא למסלול העובר בנוף יפהפה של יער עבות. נמשיך אל מנזר אחפאט אשר שימש באורך ההיסטוריה כמרכז דתי חשוב ובית ספר דתי לבני האצולה ומוכר כיום כאתר שימור מורשת עולמית של יונסקו ונכיר את סיפור חשיבות העם הארמני המרתק מפיו של המדריך. לינה וארוחת ערב כשרה באזור העיירה סוואן.

יום 9 I אגם סוואן – מעבר סלים – יגגיס – נוראוונק - ירוואן             

הבוקר נתחיל במעבר ההרים הגבוה של סלים, כאן נכיר את תופעת פונדקי הדרכים ההרריים של ימי פריחת דרך המשי. מעבר הרים זה שימש בעבר כתחנת דרכים חשובה בדרכי הסחר העתיקות שחיברו בין המזרח הרחוק לים השחור. נבקר בקרוואן סאראי, חאן הדרכים המקומי הממוקם בנקודה הגבוהה ונמשיך בנסיעה אל עבר הכפר יארגיס, כאן בכפר נבקר בבית קברות עתיק שהתגלה לפני מספר שנים וחושף חלק מסיפור הקהילות היהודיות הסוחרות שחיו בארמניה. נבקר בדרכנו במצודת נוראוונק ממנה נשקף נוף יפהפה של ההרים האדומים באזור ונשמע את סיפורו המרתק של חור ויראפ, כאשר נשקיף על הנוף ההררי היפהפה של ההר הנמצא כיום בתחומי תורכיה, ההר אררט, הנחשב למקודש בתרבות המקומית. לקראת ערב נצא למופע פולקלור ססגוני ארמני. לינה וארוחת ערב כשרה בירוואן.

Image by Robert Levonyan

יום 10 I העיר ירוואן ואתריה 

היום נצא לסיור במרכז של ירוואן. נתחיל במונומנט האדיר של "אמא ארמניה". פסל ענק בדמות אישה וחרב הצופה על כל ירוואן במבט אחד מסמלת את כוחה של האישה בארמניה שנלחמה ושמרה על הילדים בתקופת רצח העם על ידי הטורקים. מהאתר תצפית מרהיבה על העיר בראות טובה ניתן לראות את הר אררט. בהמשך נצא לביקור לאורך הקסקד שהוא גרם מדרגות ענק מרהיב ביופיו עם גנים ומזרקות נבקר במרכז גפסג'יאן לאמנויות, אשר מוקדש לאמנות הארמנית העתיקה והעכשווית. נמשיך לכיכר הרפובליקה, ומשם נמשיך רגלית דרך השדרה הצפונית החדשה המדגישה את השילוב של חדש וישן , לצד אדריכלות מרשימה השומרת על צבע האבן הורוד מבנים חדשים ומרשימים עם שלל חנויות יוקרה ובתי קפה משני ציידי השדרה ומתחתיה לאורך כל הרחוב קניון עם יציאות וכניסות בכל מקטע רחוב. בהמשך נצא לביקור במפעל ברנדי אררט, שהינה חברה מתמחה בייצור ברנדי ארמני, כמו גם מקום המייצג את ההיסטוריה של הברנדי הארמני. נראה את תהליך היצור, את החביות הארמניות העתיקות ביותר. בערב נחזור לירוואן נרד אל הכיכר הרפובליקה המרכזית ההומה בהתאם לשעה ולתזמון נוכל לראות את מופע המזרקות (אם יתמזל מזלנו נזכה לראות חבורות רחוב, שינגנו מוזיקה ארמנית חיה ותוססת ברחובות העיר) ונהנה המיטב שמציעה העיר. לינה בירוואן.

יום 11 I ירוואן - גארני - טביליסי

temple-of-the-sun-4660025_1280.jpg

הבוקר נשלים את הסיורים שלנו בעיר ירוואן, בירת ארמניה ונצא בנסיעה לביקור במקדש הרומי המיוחד מן המאה הראשונה, שריד לתרבות היוונית המיוחדת שהתפתחה במדינה בכפר גארני, בו נכיר גם את תהליך אפיית הלחם המקומית הלבאש. מכאן נעלה במעלה צפונה, נחצה את הגבול הבינלאומי לגיאורגיה, נעבור ביקורת דרכונים ונצא לסיור מעמיק בעיר הבירה טביליסי היושבת על שני גדותיו של נהר המתקווארי. לסיום היום המרתק נעלה ברכבל לתצפית מרהיבה על העיר ונכיר את מצודת נריקלה לעת ערב ונשוב אל המלון ללינה וארוחת ערב כשרה.

יום 12 I טביליסי - השווקים - תל אביב 

את יומנו האחרון נקדיש לעיר טביליסי ולשווקים הציוריים שבה נשלים סיורים, נכיר את בית הכנסת המקומי, את שווקי הפשפשים שלה, אולי נחזור עם איזה פסל קטן של סטלין הביתה. נסייר ככול שיותיר לנו הזמן ונועבר אל נמל התעופה לטיסה ישירה חזרה לתל אביב.

סטטוס
מחיר
ימים
מדריך
תאריכים
יציאה מובטחת
$2,390
12
אהרון שמעוני
27.10.2023-7.11.2023

מדריך הטיול 

אהרון שמעוני.jpg

אהרון שמעוני

סטטוס
מחיר
ימים
מדריך
תאריכים
מסע בהרשמה
2,390$
12
אהרון שמעוני
23.6-4.7.2024

המחיר כולל

​​"א

טיסות: טיסות בינלאומיות במסלול ת"א - טביליסי - ת"א

מסי נמל הידועים ביום הוצאת ההצעה. 

תחבורה: אוטובוס/ מיניבוס להעברות נוח וממוזג כמקובל כאן. 

לינה: ברמת תיירות טובה 

טיפים לנותני השירותים בחו"ל. 

ארוחות: חצי פנסיון - ארוחת בוקר במלון וארוחת ערב כשרות. 

אטרקציות, ביקורים, סיורים וכניסה לכלל האתרים המפורטים בתכנית. 

מדריך ישראלי מצוות אורורה מסעות עולמיים: אהרון שמעוני. 

ימי סיור מלאים וללא סיורי בחירה. 

שירותי סבלות בבתי המלון 

דמי רישום שעלותם עלות כרטיסי הטיסה (בעת כתיבת התכנית עומדת על 500 דולר) ותוספת דמי הרשמה וטיפול של 150 דולר. במקרה של ביטול יוחזרו דמי הביטול של הכרטיס על פי תנאי חברת התעופה ודמי ההרשמה לא יוחזרו בכל מקרה. 

המחיר לא כולל

ביטוח נוסעים ומטען - בשל מצב אי הוודאות הנוכחי אנו ממליצים לרכוש ביטוח מיוחד המכסה ביטול מכל סיבה שהיא למעט ביטול טיסה מטעם  חברת התעופה. אז נכנס לנוהל ביטול טיול במצב מלחמה על פי הפרטים המופיעים מטה. 

ארוחות נוספות שאינן כלולות בתכנית - שימו לב כי לא יתאפשר לקיחת אוכל ממזנון ארוחת הבוקר. לשם הכנת פיקניק נתארגן יחד.   
שתייה בארוחות.

הוצאות ושירותים אישיים.
כל מה שאינו כלול בתכנית ובמחיר הטיול. 

תוספת מחיר לקבוצה של 20-24 משתתפים: 60$ 

תוספת מחיר לקבוצה קטנה של 15-19 משתתפים:  120$

תוספת לחדר יחיד: 390$ בכפוף לאישור.   

תנאי הרשמה וביטול

לצורך הרשמה, אנא מלא/י והעבר/י אלינו  טופס הרשמה  הכולל:  שם מלא באותיות לטיניות על פי דרכון, מס' דרכון, תוקפו, תאריך לידה, טלפון, כתובת. ודרך התשלום.  ההרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום דמי רישום בסך 150$ - יתרת התשלום בעד שישה תשלומים שווים חודשיים (התשלום הראשון חודשיים לפני היציאה) - דמי ההרשמה לא יוחזרו בכל מקרה למעט ביטול הטיול מצד החברה וגם אז בכפוף לתנאי מצב החירום כמוגדר מטה. 

טופס הרשמה לטיול ישלח בתיאום טלפוני עם המשרד באמצעות מס' הטלפון: 02-6525248  ושליחת צילום שלו באמצעות אפליקציית הווטס אפ לנייד של משרדי אורורה מסעות עולמיים בטלפון: 054-5538133. 

התשלום אפשרי בדרכי התשלום הבאות: 

במזומן - עד לסכום של 6,000 ש"ח לעסקה. 

בהעברות בנקאיות - בתיאום עם המשרד עד לשלושה תשלומים שווים לחשבון חברת אורורה מסעות עולמיים בע"מ - בנק הבינלאומי (21) סניף ראשי ירושלים (012) מס' חשבון 211074 - שם המוטב: אורורה מסעות עולמיים בע"מ. 

 בכרטיס אשראי - תשלום בכרטיס אשראי לטיול, הינה בתוספת תשלום של 2%. 

דגשים חשובים למטיילים עם אורורה מסעות עולמיים:
 

הושבה בטיסה: חברת התעופה אינה מאפשרת הושבה מראש (אף לא מטעמים רפואיים). אורורה מסעות עולמיים לא תוכל לארגן הושבה בהתאם לבקשה מוקדמת. בהתאם, כל המעוניינים לשבת במקום ספציפי ו/או עם בני זוג מסוימים, אנו ממליצים להגיע לצ'ק אין מוקדם מן הרגיל על מנת לתאם את הושבתכם בהתאם לרצונכם. מיסי הנמל, הדלק ומחיר התעופה נכונים ליום פרסום הטיול במידה והמחיר ישתנה, תחול התוספת על הנוסע. 


אשרות הכניסה: ​לישראלים הנכנסים לגיאורגיה יש פטור מהצטיידות באשרת כניסה מראש. רשויות ההגירה מעניקות אשרה ל90- יום עם הכניסה למדינה. לשם הכניסה לארמניה נדרשת ויזה אשר מטופלת על ידי משרדי אורורה מסעות עולמיים. 

דמי ביטול: 

דמי ההרשמה: דמי ההרשמה אינם מהווים חלק מעלות הטיול ומשולמים כנגד מלאכת הארגון ורישום הטיול, בין אם הוא יצא או לא יצא בפועל. לכן דמי הרישום לא יוחזרו בכל מקרה. במקרה של ביטול, המטייל יוכל לזקוף את דמי הרישום ששולמו לטובת טיול אחר של אורורה מסעות עולמיים בע"מ.

ביטול או שינויים בטיול עקב כוח עליון:  במקרה של שינויים או ביטול הטיול עקב כוח עליון ונסיבות שאינן בשליטת החברה לרבות שינוי במצב חרום במדינה (בין אם בישראל או במדינת היעד) כגון מלחמה, מגפה, תופעת טבע חריגה, סגירת שדות תעופה, הגבלות על נסיעה וכד', מדיניות החברה היא לקיים את הטיול במועד חלופי ו/או ביעד חלופי ככל הניתן. רק במקרה בו לא ניתן לקיים את הטיול באופן חלופי, החברה תחזיר למטייל את עלות השירותים הניתנים בחו"ל (עד 75% מעלות הטיול) בהתאם למדיניות דמי הביטול המפורטת בטופס זה בקשר לשירותים הניתנים במלואם בחו"ל, והכל בכפוף לסכומים שיוחזרו לחברה על ידי ספקים וצדדים שלישיים, ככל שיושבו. במקרה של ביטול על ידי חברת התעופה החברה תחזיר ללקוח כל סכום שיתקבל חזרה על-ידי חברת התעופה בהתאם לחוק שירותי תעופה, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההחזר על ידי חברת התעופה. חתימה על טופס זה מהווה הסכמה לכך כי החברה אינה אחראית לנזק שייגרם למטייל עקב ביטול הטיול על -ידה במקרה של כח עליון.

ביטול על ידי לקוח בנסיבות לא צפויות כגון מחלה, מילואים וכיו"ב:  על כל ביטול או שינוי של לקוח יחולו תנאי הביטול המפורטים בטופס הרשמה זה. כתנאי להרשמה לטיול, המטייל מצהיר ומתחייב כי הוא יבטח את עצמו בביטוח נסיעות הכולל מרכיב ביטול נסיעה. הלקוח רשאי להיעזר בסוכן ביטוח שיש לו הסכם עם החברה כדי לרכוש ביטוח נסיעות מתאים.

ביטול על ידי הלקוח מכל סיבה אחרת: עלות הטיול מפוצלת לדמי רישום, עלות הטיסה והשירותים הניתנים במלואם בחו"ל. על כל מרכיב חלים דמי ביטול שונים. דמי הרשמה – אין החזר. דמי ביטול כרטיס טיסה (לא כולל טיסות בתוך מדינת היעד) - לפי המדיניות להלן והכל בכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן: עד חודשיים לפני מועד היציאה לטיול – החזר מלא של עלות כרטיסי הטיסה.  עד חודש לפני מועד היציאה לטיול – החזר 75% מעלות כרטיס הטיסה. עד 8 ימים ימי עסקים לפני מועד היציאה לטיול – החזר של 50% מעלות כרטיס הטיסה. 7 ימי עסקים לפני מועד היציאה לטיול -  לא יבוצע החזר בגין עלות כרטיס הטיסה. ימי עסקים - ימים א-ה' (שאינם ערבי חג וימי חג וימי שישי ושבת).

דמי ביטול שירותים הניתנים בחו"ל (כולל טיסות פנים):  שירותים הניתנים בחו"ל מהווים 75% מעלות הטיול ויחולו עליהם דמי ביטול לפי מדיניות הספקים שלנו בחו"ל המפורטת להלן: עד חודשיים לפני מועד היציאה לטיול – החזר מלא של עלות השירותים למעט דמי הרשמה.  עד חודש לפני מועד היציאה לטיול – החזר 50% מעלות השירותים למעט דמי הרשמה. עד 8 ימים ימי עסקים לפני מועד היציאה לטיול – החזר של 25% מעלות כרטיס הטיסה למעט דמי הרשמה. 7 ימי עסקים לפני מועד היציאה לטיול -  לא יבוצע החזר. ימי עסקים - ימים א-ה' (שאינם ערבי חג וימי חג וימי שישי ושבת). חוק הגנת הצרכן (לעניין ביטול לאזרח ותיק בעסקת מכר מרחוק) אינו חל על שירותים הניתנים במלואם בחו"ל.

לפרטים נוספים והרשמה: 

צוות אורורה מסעות עולמיים: 02-6525248

באמצעות הודעות ווטס אפ בלבד - 054-5538133

bottom of page