top of page
Image by Hana El Zohiry
Untitled-5.png

הטיולים שלנו   ⇽  טיולים מאורגנים לאפריקה ⇽  טיולים מאורגנים לטנזניה ⇽  מסע לעומק מיוחד לטנזניה ונופש בזנזיבר - 9 ימים

Coat_of_arms_of_Tanzania.svg.png

מסע ספארי מופלא בטנזניה ונופש בזנזיבר - 9 ימים 
16-25.10.24

​עדרי פילים היורדים בהמוניהם אל הנהר המקומי ללגום מים בשעת זריחה. המוני נשרים ועזניות העטים במעגלים מסביב לטרף ומחכות לשעת הכושר לקבל את חלקן אחרי שהאריות כילו את רעבונם בטרף המסכן. בריכת היפופוטמים עשירה בבהמות המתקרבות למשקל של קרוב לטון הרובצים להם תחת השמש הקופחת. נמר המוביל את הטרף שלו אל צמרת העץ ושם הוא סועד את ליבו רחוק מכל מתחרה רלבנטי. אלו הן רק חלק מהמראות של טיול ספארי בטנזניה, שישאירו גם את מי שחשב שכבר ראה הכול מוקסם ומולהב לחלוטין. מסע ספארי לטנזניה הוא מסע של מפגש בלתי אמצעי עם חיות הטבע של אפריקה בשטחי הסוואנה הגדולים והעשירים ביותר בעולם. חוויה שאפילו את הציניקנים הגדולים ביותר יכולה להעיר. ​ובמיוחד שבסיום המסע מקנחים בחופשה בלתי נשכחת בחופים התכולים והלבנים של זנזיבר. 

למי מיועד הטיול

Image by Maurits Bausenhart

מעוניינים להצטרף למסע בטנזניה? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אחד מהנציגים שלנו יצור איתך קשר בהקדם

מסלול הטיול

יום 1 I ת"א – אדיס אבבה – קילימנג'רו - אגם מניארה

נצא בטיסה דרך אדיס אבבה אל נמל התעופה קילימנג'רו, הממוקם בחלקה הצפוני של טנזניה – ברוכים הבאים לאפריקה! לאחר הנחיתה, נפגוש את הצוות המקומי החביב שילווה אותנו במהלך טיולי הספארי בשמורות היפות ביותר ביבשת השחורה. בהתרגשות ובציפייה, נעמיס את הציוד ונצא לנסיעה מזרחה לכיוון העיר ארושה. בהגיענו לארושה, נבצע עצירה קצרה להפסקת צהריים. בזמן הזה, נוכל ליהנות מארוחה קלה, להירגע ולהתחיל לספוג את האווירה המקומית. לאחר מכן, נמשיך את הנסיעה ונעצור בעיירה ציורית הממוקמת בדרכנו. כאן נבקר בשוק המקומי, שם נוכל להתפעל מהיצירות האומנותיות, המזכרות, והדוכנים המלאים בצבעים וריחות מרתקים. השוק יעניק לנו הזדמנות ראשונה לחוות את התרבות המקומית ולרכוש פריטים ייחודיים כמזכרת מהטיול שלנו. עם סיום הביקור בשוק, נמשיך אל אזור שמורת הטבע אגם מניארה. עם ההגעה לאזור, נתרגש מיופיו של הנוף הסובב אותנו – היער הצפוף, האגם המלוח והשלווה הייחודית של המקום. נבלה את הלילה בלודג' המשקיף על היער ועל אגם מניארה המרהיב שמתחתיו. הנוף הפסטורלי של השקיעה מעל האגם יהווה סיום מושלם ליום הראשון שלנו בטנזניה. לקראת שקיעה, נתמקם בלודג' ונשקע באווירה הנעימה של המקום. נהנה מארוחת ערב עשירה וטעימה, מוקפים בנופי הטבע המרהיבים של אזור אגם מניארה. הלינה והשהייה באזור זה יספקו לנו מנוחה ראויה כהכנה לימים המרתקים שצפויים לנו בהמשך הטיול. לילה טוב, אפריקה!

יום 2 I אל שבטי הציידים והלקטים - מפגשים עם שבטי ההדזובה והדטוגה באזור אגם אייסי

במפגש עם בני ההדזבה, נזכה להכיר את אורח חייהם המרתק. הזכרים בשבט עוסקים בציד, מורשים לכך באישור השלטונות, ומלקטים את מה שהטבע מציע להם – פירות, שורשים, ודבש בר. נלמד על טכניקות הציד המסורתיות שלהם, נשמע סיפורים על חיי היום-יום ונתרשם מהכישורים המיוחדים שפותחו לאורך הדורות לחיים בסביבה טבעית ובלתי מתפשרת. לאחר המפגש עם בני ההדזבה, נמשיך להעמיק בהיכרות עם בני הדטוגה, שבטים נוודים החיים אף הם באזור. נלמד על המסורת הייחודית שלהם, בה הנשים נוהגות לצלק את עור פניהם בצלקות דקורטיביות, המסמלות את מעמדן החברתי ומוסיפות למראה הייחודי שלהן. נבקר בכפרים, נכיר את אורח חייהן של הנשים החיות יחד עם הנשים הנוספות של ראש השבט בכפיפה אחת, ונשמע על האתגרים והיופי שבחיים השבטיים המסורתיים. במהלך היום נתבונן בהיבטים השונים של חייהם: החל מהמבנים בהם הם גרים, ועד לדרכים בהן הם מקיימים את עצמם בסביבת המחיה הטבעית שלהם. נבין את הקשרים החברתיים והתרבותיים העמוקים המאפיינים את חייהם, ואת האופן שבו הם משתלבים בסביבה המאתגרת שמקיפה אותם. לאחר החוויה האנתרופולוגית העמוקה והמעשירה, נשוב אל אזור אגם מניארה. כאן, נבלה את הלילה באווירה רגועה ונשקיף על הנופים המרהיבים שסביבנו, מוקפים בשלווה של הטבע האפריקאי המרתק. 

ימים 3-4 I אגם מניארה - סרנגטי

Image by Magdalena Kula Manchee

הבוקר נעזוב את אזור אגם מניארה וניכנס אל שמורת הטבע המפורסמת – הסרנגטי. עם הגעתנו לשמורה המרהיבה הזו, נצא להרפתקה ייחודית ב"גיים דרייב" – נסיעות ספארי במרחבי השמורה. נצפה בשפע עולם החי הקיים בשמורה המרתקת הזו, ונתחיל לגלות את פלאי הטבע שכאן. במהלך ימי הטיול בשמורת הסרנגטי, נזכה לצפות במגוון הרחב של בעלי חיים החיים כאן. אם יתמזל מזלנו, ניתקל בעדר פילים שיצא עם אור ראשון לרחוץ באחד מהנהרות בשטחי הסוואנה. נדמה לעיתים כי הם רוקדים במים, ויוצרים מראה מרהיב ומרגש של חיי הטבע. בהמשך, ייתכן כי נפגוש בהיפופוטמים השוקעים בנחת במים או מתהפכים על גבם כדי לזכות בייבוש עורם השמנוני והרחב בשמש החמימה. הסרנגטי מציעה לנו גם הזדמנות לראות עדרי בפאלו אדירים שחוצים את שטחי הסוואנה בדהרה עוצמתית, או את עדרי הגנו העצומים, המעטרים בנקודות שחורות את שטחי הערבות האינסופיות כמו תנועה מתמדת של נקודות קטנות. אבל אין ספק שנחוש ברי מזל אם נזכה לראות נמר זריז עולה עם טרפו על אחת מצמרות העצים, מעמיד את עצמו בתצפית גבוה מעל לכל. ואולי נפגוש משפחת אריות רובצת בשמש החמה, במנוחה בין רגעי הציד הדרמטיים שלהם, ממתינים לשעת הכושר לתפוס את הטרף הבא. הקסם של טיול הספארי טמון בהפתעות שממתינות לנו בכל פינה. לא ברור מה יעלה בידינו לראות, וזה בדיוק יופיו של טיול כזה – הבלתי צפוי, החוויה הראשונית והבלתי נשכחת שמחכה לנו בשמורת הסרנגטי. בין אם ניתקל בפילים, נמרים, או עדרי גנו עצומים, כל רגע יחרוט בזיכרוננו חוויות עוצמתיות ומרגשות מעולם הטבע הפראי.

יום 5 I שמורת הסרנגטי – ערוץ אולדבאי – כפר מסאי – מכתש הנגורונגורו

הבוקר נשכים קום ונצא לסיבוב ספארי אחרון בשמורת הטבע המדהימה של הסרנגטי. ניפרד מעולם החי המופלא שהיה נחלתנו בימים הקודמים, ונחווה שוב את פלאי הטבע כפי שנחשפנו אליהם – האריות, הגנו, הזברות ועוד, שהפכו חלק בלתי נפרד מחוויותינו בסרנגטי. לאחר סיבוב הפרידה, נצא אל מחוץ לשמורה וניסע מזרחה לעבר ערוץ אולדובאי. בערוץ זה, נצלול להיסטוריה ונכיר את המחקר האדיר שנערך כאן במשך שנים רבות. נלמד על השרידים המרתקים של האדם הקדמון שהתגלו במרחבי הערוץ, ונבקר במוזיאון המקומי. שם נגלה את עולם החי הייחודי לאזור ונעמוד על נדידת העמים הקדומה שהותירה חותם על המורשת האנושית. לאחר הביקור בערוץ אולדובאי, נמשיך אל המנייאטה המסאית, אחד מכפרי המסאי הפזורים באזור השימור של מכתש הנגורונגורו. בכפר זה, נלמד להכיר את אורחות חייו של השבט המסאי, החי עד עצם היום הזה בבקתות העשויות בוץ וגללי בהמות. המסאים מנהלים אורח חיים חצי נוודי, בסמוך אל חיות הפרא הרבות שהפכו גם הן לחלק מחוויית הספארי שלנו בשמורת הסרנגטי. נזכה להצצה מרתקת לאורח חייהם הייחודי והמסורתי, ונבין את הדרך בה הם מתקיימים בהרמוניה עם הטבע שמסביבם.  אחר הצהריים, נתמקם בלודג' הממוקם על שפת מכתש הנגורונגורו. נתרגע וניהנה מהנופים המרהיבים של המכתש, כהכנה ליום המרתק שמצפה לנו מחר, בו נחקור את המכתש עצמו ונפגוש שוב את עולמם העשיר של חיות הבר בסביבתם הטבעית.

Image by Sneha Cecil

יום 6 I מכתש הנגורונגורו - ארושה - אל זנזיבר: אי התבלינים

הבוקר, עם אור ראשון, נרד אל מכתש הנגורונגורו המרהיב. מכתש זה נוצר כתוצאה מקריסת הר הגעש נגורונגורו, שיצר קלדרה המהווה פלא טבע ייחודי. בתוך שטח גיאוגרפי יחסית קטן, נפרש לפנינו עולם חי שלם ועשיר, הכולל את מיטב חיות הבר של מזרח אפריקה. נראה מקרוב קרנפים, צבועים, אריות, עדרי גנו ועוד רבים אחרים, הכל במרחק נגיעה ממש מרכב הספארי שלנו. החוויה היא יוצאת דופן ומעניקה לנו הצצה אינטימית אל חיי הטבע הפראיים. לאחר שנטייל ונחקור את עולמם של בעלי החיים במכתש הנגורונגורו, ייתכן כי סיור זה יתבצע ביום החמישי של הטיול שלנו, ננוע לעבר נמל התעופה בקילימנג'רו. ננחת בזנזיבר הקסומה, שם נצא לסיור מרתק בעיר העתיקה סטון טאון. נשוטט בין הסמטאות הצרות והבתים המורכבים בארכיטקטורה סוואהילית, נחשוף את ההיסטוריה המרתקת של העיר המיוחדת הזו, ונבקר בשווקים המקומיים הזרועים בצבעים, ריחות וטעמים ייחודיים. לאחר הסיור בעיר, נמשיך אל חוות תבלינים אשר מייחדות את זנזיבר כאי התבלינים המפורסם. נגלה את התהליך המרתק של גידול התבלינים המקומיים, ונהנה מהריחות והטעמים המגוונים שמציעים המקומיים. בתום היום המלא בחוויות עשירות, נתמקם במלון הנעים שיארח אותנו במהלך שהותנו בזנזיבר. ננוח ונהנה מהאווירה הרגועה, בעודנו מתכוננים להמשך הרפתקאותינו על האי הקסום.

יום 7 I זנזיבר - ספארי דולפינים באוקיינוס ההודי

נתחיל את ההרפתקה שלנו בספארי ימי מרהיב באוקיאנוס ההודי, כשנחפש להקות דולפינים ואולי אפילו נזכה לראות לוויתנים באזור קיזימקזי שבדרום זנזיבר. עם צאתנו לים הפתוח, נפגוש את היצורים המופלאים האלו בסביבתם הטבעית, ונוכל לצלול לצידם עם מסכה וסנפירים, חוויה שאין כמוה בלב הים הכחול והצלול. לאחר המפגש הימי המרגש, נמשיך את ההרפתקה לספארי רגלי ייחודי ביער קסום. נטייל בין עצי מהגוני מרשימים ושרכים עתיקים, ונגלה את היופי הפראי של הטבע. נלך בשבילים המתפתלים ונפגוש מקרוב את להקות הקופים האנדמיים של המקום, הקולובוס האדום, המתנועעים בין הענפים. הם יהיו במרחק נגיעה מאיתנו, והאינטראקציה איתם תעניק לנו חוויה בלתי נשכחת של חיבור לטבע. לאחר שנשוטט בין העצים והקופים, נבקר ביער המנגרובים המיוחד. נלך בין השורשים הגבוהים והסבוכים של המנגרובים, אשר יוצרים נוף יוצא דופן ועולם טבעי ייחודי. כאן נוכל להעריך את תפקידם החשוב של המנגרובים במערכת האקולוגית המקומית, בהגנה על קו החוף וביצירת סביבה ביתית למגוון רחב של בעלי חיים. נקנח את היום המיוחד שלנו בארוחת צהריים מפנקת באחד החופים היפים ביותר בזנזיבר – חוף פאג'ה. נשב אל מול הים התכול, נהנה מנוף מרהיב ומרוח הים המרעננת, ונטעם ממטעמי המקום – דגים טריים ומעדנים מקומיים שישלימו את חוויית היום במלואה.

Image by Majkl Velner

יום 8 I הרפתקאות באי זנזיבר - שייט ושנירקולים בחופי הטורקיז של זנזיבר

נצא לשייט קסום בסירת דאו מסורתית, סירת מפרש מקומית המגלמת את רוח הים, אל עבר אי נעלם באוקיאנוס ההודי. כשנשוט, המפרשים הלבנים יתמלאו ברוח הקלה, והשמש הזורחת תצבע את השמיים באדום בוהק. האוקיאנוס יפתח לפנינו בשלל גוונים מרהיבים של כחול, טורקיז ותכלת, כאילו הצבעים נשפכו היישר ממכחול של אמן. לאחר הפלגה רגועה ומרגיעה, נגלה את האי המדהים באופק כמו פיסת גן עדן. החוף הבוהק, עם חולו הלבן והנקי, יזמין אותנו להיכנס למים הצלולים ולהתחבר לטבע בשיאו. החוויה שלנו תתחיל בצלילה מהנה במים הכחולים בעזרת מסכה, שנורקל וסנפירים. נוכל להתבונן מקרוב בשוניות האלמוגים הססגוניות ובחיים הימיים השוקקים מסביבנו – דגים טרופיים בשלל צבעים ושקיפות שאין שנייה לה. לאחר צלילה מרעננת, נגיעה בטבע וביופיו, נהנה מארוחת צהריים בצל החופים המופלאים. ארוחה עשירה הכוללת דגים טריים ועסיסיים שהגיעו ישירות מהים, יחד עם תוספות מקומיות מגוונות. התחושות, הריחות והטעמים יישארו חקוקים בזיכרוננו כנקודת שיא בטיול. בדרכנו חזרה לחופי זנזיבר, נשוט בין איים קטנים ושקטים. כל אחד מהם יספק נוף מרהיב ושונה, ויעניק לנו הזדמנות להירגע וליהנות מהשקט והשלווה של האוקיאנוס. הרוח הקלה והנופים הפסטורליים יהוו תפאורה מושלמת לרגעי ההרהור והנחת. כשנשוב אל חופי זנזיבר, נוכל להתמסר לשלווה והסתלבט על החוף. החול הרך יזמין אותנו לשכב ולהירגע, בעוד הגלים יתנפצו קלות על החוף, וייצרו מנגינה טבעית ומרגיעה. ההתיישבות האחרונה על החוף בזמן שהשמש שוקעת לאיטה, תהווה סיום מושלם ליום מלא בחוויות בלתי נשכחות.

יום 9 I שלישי - פאס – רבאט – מרקש

הבוקר נספיק עוד לסייר בפאס ולהשלים את הסיורים האחרונים בעיר המרגשת ונצא בנסיעה ארוכה העוברת בעיר מקנס, בה נספיק עוד לעשות סיור קצר בכיכר ההרס, כיכר ל'הדם,  מכאן נמשיך בנסיעה ארוכה דרומה  אל העיר המעניינת והצבעונית מכולם העיר מרקש. עם ההגעה אל העיר נצא אל הכיכר הססגונית והיפהביותר במרוקו, כיכר ג'מעה אל פנע, ממנה נשוב רכובים על כרכרות הסוסים אל מלוננו המיוחד. לינה וארוחת ערב במרקש.

מדריך הטיול

לוגו.png

אורורה מסעות עולמיים

סטטוס
מחיר
ימים
מדריך
תאריכים
טיול בהרשמה
4,680$
9
מצוות אורורה
16-25.10.2024

המחיר כולל

​​"א

טיסות בינלאומיות במסלול תל אביב - קילימג'רו/ זנזיבר - תל אביב. 

טיסת פנים ארושה - זנזיבר

תחבורה-  רכב שטח מסוג טויוטה לאנד קרוזר עם גג נפתח לצפייה בבעלי החיים. 

לינה: כמפורט בתכנית: לודג'ים ומלונות ברמת תיירות טובה. 

ארוחות: חצי פנסיון -כשר  ארוחת בוקר וערב במלונות/ בימי הספארי לאנץ' בוקס לארוחת צהריים.  

כלל האטרקציות, הביקורים, הסיורים וכניסה לכלל האתרים המפורטים בתכנית. 

מדריך ישראלי מצוות אורורה מסעות עולמיים. 

ימי סיור מלאים וללא סיורי בחירה. 

שירותי סבלות בבתי המלון 

טיפים לכלל נותני השירות באפריקה. 

דמי רישום שעלותם עלות כרטיסי הטיסה (בעת כתיבת התכנית עומדת על כ= 700 דולר ) ותוספת דמי הרשמה וטיפול של 150 דולר. במקרה של ביטול יוחזרו דמי הביטול של הכרטיס על פי תנאי חברת התעופה ודמי ההרשמה לא יוחזרו בכל מקרה. 

המחיר לא כולל

ביטוח נוסעים ומטען - בשל מצב אי הוודאות הנוכחי אנו ממליצים לרכוש ביטוח מיוחד המכסה ביטול מכל סיבה שהיא למעט ביטול טיסה מטעם  חברת התעופה. אז נכנס לנוהל ביטול טיול במצב מלחמה על פי הפרטים המופיעים מטה. 

ארוחות נוספות שאינן כלות בתכנית.  
שתייה בארוחות לרבות מים

טיפ למדריך הטיולים הישראלי - מקובל לתת 5$ לאדם ליום ולמבשלת המררוקאית. 

הוצאות ושירותים אישיים.
כל מה שאינו כלול בתכנית ובמחיר הטיול. 

תוספת מחיר לקבוצה קטנה של 15-19 משתתפים: 100$

תוספת לחדר יחיד: 590 דולר בכפוף לאישור.   

תנאי הרשמה וביטול

לצורך הרשמה, אנא מלא/י והעבר/י אלינו  טופס הרשמה הכולל:  שם מלא באותיות לטיניות על פי דרכון, מס' דרכון, תוקפו, תאריך לידה, טלפון, כתובת. ודרך התשלום.  ההרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום דמי רישום בסך 400 דולר. יתרת התשלום בעד שלושה תשלומים שווים חודשיים (התשלום הראשון חודשיים לפני היציאה) - דמי ההרשמה לא יוחזרו בכל מקרה למעט ביטול הטיול מצד החברה. 

טופס הרשמה לטיול ישלח בתיאום טלפוני עם המשרד באמצעות מס' הטלפון: 02-6525248  ושליחת צילום שלו באמצעות אפליקציית הווטס אפ לנייד של משרדי אורורה מסעות עולמיים בטלפון: 054-5538133. 

התשלום אפשרי בדרכי התשלום הבאות: 

 

במזומן - עד לסכום של 6,000 ש"ח לעסקה. 

בהעברות בנקאיות - בתיאום עם המשרד עד לשלושה תשלומים שווים לחשבון חברת אורורה מסעות עולמיים בע"מ - בנק הבינלאומי (21) סניף ראשי ירושלים (012) מס' חשבון 211074 - שם המוטב: אורורה מסעות עולמיים בע"מ. 

 

 בכרטיס אשראי - תשלום בכרטיס אשראי לטיול, הינה בתוספת תשלום של 2%. 

דגשים חשובים למטיילים בבוצוואנה עם אורורה מסעות עולמיים:
 

הושבה בטיסה: חברת התעופה אינה מאפשרת הושבה מראש (אף לא מטעמים רפואיים). אורורה מסעות עולמיים לא תוכל לארגן הושבה בהתאם לבקשה מוקדמת. בהתאם, כל המעוניינים לשבת במקום ספציפי ו/או עם בני זוג מסוימים, אנו ממליצים להגיע לצ'ק אין מוקדם מן הרגיל על מנת לתאם את הושבתכם בהתאם לרצונכם. מיסי הנמל, הדלק ומחיר התעופה נכונים ליום פרסום הטיול במידה והמחיר ישתנה, תחול התוספת על הנוסע. 


אשרות הכניסה: אזרחים ישראלים נדרשים להצטייד בויזה אותה הם מקבלים בנמל התעופה בזימבבואה ובעת מעבר הגבול בבוצוואנה. עלות אשרות הכניסה כ- 120$ (אשרת כניסה כפולה לזימבבואה ואשרת כניסה לבוצוואנה. 

דמי ביטול: 

 

דמי ההרשמה: דמי ההרשמה אינם מהווים חלק מעלות הטיול ומשולמים כנגד מלאכת הארגון ורישום הטיול, בין אם הוא יצא או לא יצא בפועל. לכן דמי הרישום לא יוחזרו בכל מקרה. במקרה של ביטול, המטייל יוכל לזקוף את דמי הרישום ששולמו לטובת טיול אחר של אורורה מסעות עולמיים בע"מ.

ביטול או שינויים בטיול עקב כוח עליון:  במקרה של שינויים או ביטול הטיול עקב כוח עליון ונסיבות שאינן בשליטת החברה לרבות שינוי במצב חרום במדינה (בין אם בישראל או במדינת היעד) כגון מלחמה, מגפה, תופעת טבע חריגה, סגירת שדות תעופה, הגבלות על נסיעה וכד', מדיניות החברה היא לקיים את הטיול במועד חלופי ו/או ביעד חלופי ככל הניתן. רק במקרה בו לא ניתן לקיים את הטיול באופן חלופי, החברה תחזיר למטייל את עלות השירותים הניתנים בחו"ל (עד 75% מעלות הטיול) בהתאם למדיניות דמי הביטול המפורטת בטופס זה בקשר לשירותים הניתנים במלואם בחו"ל, והכל בכפוף לסכומים שיוחזרו לחברה על ידי ספקים וצדדים שלישיים, ככל שיושבו. במקרה של ביטול על ידי חברת התעופה החברה תחזיר ללקוח כל סכום שיתקבל חזרה על-ידי חברת התעופה בהתאם לחוק שירותי תעופה, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההחזר על ידי חברת התעופה. חתימה על טופס זה מהווה הסכמה לכך כי החברה אינה אחראית לנזק שייגרם למטייל עקב ביטול הטיול על -ידה במקרה של כח עליון.

ביטול על ידי לקוח בנסיבות לא צפויות כגון מחלה, מילואים וכיו"ב:  על כל ביטול או שינוי של לקוח יחולו תנאי הביטול המפורטים בטופס הרשמה זה. כתנאי להרשמה לטיול, המטייל מצהיר ומתחייב כי הוא יבטח את עצמו בביטוח נסיעות הכולל מרכיב ביטול נסיעה. הלקוח רשאי להיעזר בסוכן ביטוח שיש לו הסכם עם החברה כדי לרכוש ביטוח נסיעות מתאים.

ביטול על ידי הלקוח מכל סיבה אחרת: עלות הטיול מפוצלת לדמי רישום, עלות הטיסה והשירותים הניתנים במלואם בחו"ל. על כל מרכיב חלים דמי ביטול שונים. דמי הרשמה – אין החזר. דמי ביטול כרטיס טיסה (לא כולל טיסות בתוך מדינת היעד) - לפי המדיניות להלן והכל בכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן: עד חודשיים לפני מועד היציאה לטיול – החזר מלא של עלות כרטיסי הטיסה.  עד חודש לפני מועד היציאה לטיול – החזר 75% מעלות כרטיס הטיסה. עד 8 ימים ימי עסקים לפני מועד היציאה לטיול – החזר של 50% מעלות כרטיס הטיסה. 7 ימי עסקים לפני מועד היציאה לטיול -  לא יבוצע החזר בגין עלות כרטיס הטיסה. ימי עסקים - ימים א-ה' (שאינם ערבי חג וימי חג וימי שישי ושבת).

דמי ביטול שירותים הניתנים בחו"ל (כולל טיסות פנים):  שירותים הניתנים בחו"ל מהווים 75% מעלות הטיול ויחולו עליהם דמי ביטול לפי מדיניות הספקים שלנו בחו"ל המפורטת להלן: עד חודשיים לפני מועד היציאה לטיול – החזר מלא של עלות השירותים למעט דמי הרשמה.  עד חודש לפני מועד היציאה לטיול – החזר 50% מעלות השירותים למעט דמי הרשמה. עד 8 ימים ימי עסקים לפני מועד היציאה לטיול – החזר של 25% מעלות כרטיס הטיסה למעט דמי הרשמה. 7 ימי עסקים לפני מועד היציאה לטיול -  לא יבוצע החזר. ימי עסקים - ימים א-ה' (שאינם ערבי חג וימי חג וימי שישי ושבת). חוק הגנת הצרכן (לעניין ביטול לאזרח ותיק בעסקת מכר מרחוק) אינו חל על שירותים הניתנים במלואם בחו"ל.

לפרטים נוספים והרשמה: 

צוות אורורה מסעות עולמיים: 02-6525248

באמצעות הודעות ווטס אפ בלבד - 054-5538133

bottom of page