top of page
IMG_9340.HEIC

טיולי יום בישראל

טיולי יום בישראל מבית אורורה מסעות עולמיים

Image by Yoav Aziz

מסלולי טיול יומיים בישראל

גללו מטה לתכניות לקבוצות ולנוסע העצמאי

טיולי יום בישראל עם אורורה מסעות עולמיים

"הייתי בפאריז וגם ברומא, חקרתי כבר את כל שבעת פלאי תבל.... אבל בסוף אין כמו ארץ ישראל....". העולם שלנו מופלא ובין דפי האתר הכרנו מגוון יעדים רחב ומרתק אבל לפעמים הדבר המעניין ביותר והמרתק ביותר. נמצא כאן, ממש מתחת לאף. בתקופת מגפת הקורונה שנמשכה ונמשכה ונמשכה בנינו בעבור קבוצות המטיילים שלנו סיורי יום ברחבי ארץ ישראל כולה. או כמו שמלעיזנו מכנים: מהנהר ועד לים. טיולי יום מרתקים בעקבות תרבויות שונות המגיעות מהעולם. בעקבות תופעות דתיות מרתקות. במסלולים המתאימים לאנשים מבוגרים מלאי עניין אבל גם במסלולי הליכה בנופים מרתקים. 

אנו מזמינים אתכם להכיר כאן חלק מטיולי היום המיוחדים שלנו. חלקם בניחוח בינלאומי, חלקם סביב רעיונות ותרבויות. חלקם סביב שאלות והרהורים מרתקים אבל כולם עם הרוח והעשייה של אורורה מסעות עולמיים. 

 

למה כדאי לצאת עם אורורה מסעות עולמיים

 

  • בזכות ההדרכה: צוות המדריכים של הטיולים באורורה מסעות עולמיים שנוצר על ידי המייסד של אורורה מסעות עולמיים, משה בנישו. מורה דרך בישראל ומדריך טיולי תרבות ברחבי העולם, הוא מהטובים בישראל כאלו שגם מכירים תרבויות והיסטוריה של מגון מדינות בעולם. לא משנה אם טיילתם במרוקו, באתיופיה או בארמניה. חוויית הדרכה עם מדריך ישראלי המכיר היטב את המדינות האלה הופכת את המסע לחוויה מרתקת ובלתי נשכחת. 

  • בזכות העושר ההיסטורי: מי לא עבר בארץ היפה שלנו ומי לא מתעניין בה? יהודים, נוצרים, מוסלמים ועוד. כאן הכל התחיל. כאן התחיל הסיפור של שלושת הדתות המונותאיסטיות המטעינות חוויות תרבותיות מרתקות. במסגרת טיולי היום שלנו אנו פונים להתחקות אחר התרבות השומרונית, לומדים על קהילות השומרונים הפחות מוכרות ומנסים לגעת בלי לנקוט עמדה בשאלת שטחי יהודה ושומרון. אנו לומדים גם על תופעת הנזירות של מדבר יהודה ומנסים להתחקות אחר המוטיבים הדתיים המרתקים שבה. אבל הלב של המסעות שלנו והעניין הרב ביותר אנו מגלים בעיר ירושלים אותה אנו מנסים להכיר מזוויות שונות של עולי רגל מתקופות שונות, כל אחד מהם שנשא איתו מטען משל עצמו וסיפור מהמקום ממנו בא ויצק אותו אל המקום אליו הוא ערג. 

  • טיול בתפירה אישית: אורורה מסעות עולמיים מוכנים לבנות חוויות קונספט מרתקות סביב ערים מעניינות, סביב נושאים מרתקים, סביב חיפוש תרבות מרתקת כזו ואחרת. אנו באורורה מסעות עולמיים צמאים תמיד ללמוד ולהעשיר את המגוון שלנו בעוד ועוד מקומות מרתקים, לבנות מסלולים סביב ספר התנ"ך, להכיר ערים היסטוריות מרתקות דוגמת: רמלה, לוד ועכו. ולהפוך גם את המטיילים הותיקים שלנו לחוויות תרבותיות יוצאות דופן. 

המומחים שלנו לטיולי יום בישראל עם אורורה מסעות עולמיים ישמחו לבנות בעבורכם את מסלול הטיול המושלם בין אם תבחרו בקבוצה פרטית, במסלולים לנוסע העצמאי וגם אם תבחרו להצטרף לאחד מהטיולים המאורגנים המוצעים כאן בעבורכם - אנחנו כאן בשבילכם אז כל מה שנותר זה רק ליצור קשר עם משרדי אורורה מסעות עולמיים באשתאול - 02-6525248 או להשאיר את הפרטים מטה ואנו נדאג ליצור אתכם קשר בהקדם האפשרי. אתם מוזמנים גם לגלול את דף האתר למטה ולהכיר את מסלולי הטיול אותם כבר ביצענו ליעד זה ולהכין אותו כבסיס לטיול החלומות שלכם בארץ ישראל.  

רוצים לצאת ליום טיול מיוחד בישראל?

טעימה קטנה של חלק מטיולי היום המופלאים בארץ ישראל

IMG_7320.HEIC

טיול יום

בוצע.png

סיור בשפלה בעקבות התנ"ך

שפלת יהודה

IMG-20240102-WA0023.jpg

טיול יום

בוצע.png

הרי השומרון

שומרונים ותצפיות 

IMG_9998.HEIC

טיול יום

בוצע.png

מסע אל ממלכת שבא

אתיופיה ברחובות ירושלים

PHOTO-2022-12-14-18-33-07.jpg

טיול יום

בוצע.png

מדבר יהודה 

בעקבות הנזירות הקדומה

IMG_7165.HEIC

טיול יום

בוצע.png

ההר הקדוש תמיד

יום טיול בהר ציון

PHOTO-2024-01-02-00-20-34.jpg

טיול יום

בוצע.png

רמלה ולוד

העיר המוסלמית הקדומה

IMG_1001.HEIC

טיול יום

בוצע.png

מסע לצפון אפריקה

מרוקו ברחובות ירושלים 

IMG_5203.HEIC

טיול יום

בוצע.png

עין כרם 

שכונה קטנה ומטריפה 

ויש עוד שפע רעיונות לטיולי יום

פשוט צרו איתנו קשר

ssss.png

טיולים מאורגנים בכל העולם וגם בישראל

בוחרים רק באורורה מסעות עולמיים

בין דפי האתר תוכלו למצוא מגוון תכניות טיול לנוסעים עצמאיים, קבוצות סגורות, חבורות ג'יפאים, אוהבי לכת, מטיילים צעירים, חובבי פסטיבלים בחו"ל וטיולים משוגעים שלא מוצאים מקום אחר ועוד, מסלולים שברובם טיולו כבר על ידי מטיילים אחרים ומבוססים על הכרות מעמיקה בשטח של מדריכי טיולים מנוסים וותיקים. אתם מוזמנים לשוטט בין דפי האתר ולהפליג בדמיון ליעדים מרוחקים ומרתקים וגם להצטרף לאחד המסעות שלנו, חוויה בלתי נשכחת מובטחת.

bottom of page